Slevy pro členy klubu právě teď Staň se členem

Bezdrátová sluchátka na běhání

Bezdrátová běžecká sluchátka ti zpříjemní tvůj běžecký trénink. Modely z nabídky Top4Running ti poskytnou poslech hudby v té nejvyšší kvalitě. Jsou bezdrátové, odolné vůči vlhkosti a přizpůsobí se tvaru tvých uší. Velká sluchátka přes hlavu či malé pecky - tady je najdeš všechny.

Využij jedinečnou nabídku a zlepši kvalitu tvého tréninku . Povzbuď se hudbou k ještě lepším výsledkům. Objev jaké modely na tebe v Top4Running čekají a vyber si ty své.

Jak by měla vypadat dobrá bezdrátová sluchátka na běhání?

Hudba nejen uklidňuje, ale také povzbuzuje k výkonům. K tomu ti pomohou právě bezdrátová sluchátka na běh. Konečně se můžeš osvobodit od drátů a snadno se připojit ke svému chytrému telefonu.

Nejdůležitější jsou dvě vlastnosti - dobro kvalita zvuku a pohodlí . Vyplatí se vyhnout nejlevnějším modelům, u kterých bývá poslech tichý a méně kvalitní.

Pokud jde o pohodlí, musíš se rozhodnout mezi sluchátky přes uši a sluchátky do uší . Sluchátka přes uši jsou o poznání těžší. Sluchátka do uší jsou mnohem lepší pro dlouhé tréninky. I toto je důvod, proč na Top4Running najdeš širokou nabídku sluchátek.

Jaká běžecká sluchátka si vybrat?

Kvalita zvuku do značné míry závisí na použitých materiálech při výrobě. Bezdrátová sluchátka s dynamickými měniči jsou nejlepší volba. Díky nim je snažší dostat se na správnou úroveň basů, což zlepšuje kvalitu zvuku při pohybu. Jejich ovládání musí být vyrobeno z odolných a pevných materiálů.

Na Top4Running najdeš několik typů bezdrátových sluchátek na běhání. Jako první tu jsou sluchátka přes uši . Díky nim si můžeš vychutnávat oblíbené písničky bez rušení vnějších zvuků. Mimochodem, vytvářejí celkem vysoký akustický tlak.

Pro ty, kterým sluchátka do uši nevyhovují, tu máme sluchátka do uší . Basy jsou o něco slabší a tolik běžce neodříznou od okolních zvuků. Trénování je tedy bezpečnější.

Běžná sluchátka však mohou být v uchu nestabilní, proto si někteří vybírají sluchátka se silikonovými náušníky . Tato sluchátka lépe odolávají nárazům při běhu.

Nabídka Top4Running také zahrnuje sportovní sluchátka s čelenkou . Dobrá volba pro ty, kteří mají tendenci sluchátka ztrácet. I když jedno vypadne z ucha, neztratí se, protože bude stále spojeno s druhým sluchátkem.

Bezdrátová běžecká sluchátka - nejen na běžecké tratě

Bezdrátová sluchátka se hodí nejen pro běhání. Jsou univerzálním vybavením jako kvalitní běžecké boty. Můžeš je bez problémů používat i při jiných aktivitách, například při tréninku v posilovně.

Pokud chceš sluchátka využívat ještě více, pořiď bezdrátová sportovní sluchátka s mikrofonem . Díky tomu budeš moci během tréninku, nebo po něm, snadno telefonovat s rodinou nebo přáteli bez nutnosti vyndání sluchátek z uší.

Bezdrátová sluchátka pro běžce - široký výběr, příznivé ceny

Bezdrátová sluchátka jsou v dnešní době nezbytnou částí běžeckého vybavení. Mnoho lidí si bez nich nedokáže trénink představit. Pokud do tutor skupiny patříš, vybírej z nabídky Top4Running. Najdeš tu pouze ta sluchátka, která zaručují vysoce kvalitní zvuk. Široká nabídka a příznivé ceny na jednom místě. Už nemusíš hledat dál - objednej si bezdrátová běžecká sluchátka ještě dnes!

Zobrazit více Zavřít
Filtr
Pohlaví
Muži (21)
Ženy (21)
Unisex (21)
Filtr nenalezen
Značka
Shokz (10)
Sony (9)
SUUNTO (2)
Filtr nenalezen
Cena
Bílá
(5)
Černá
(4)
Růžová
(3)
Červená
(2)
Modrá
(2)
Oranžová
(1)
Zelená
(1)
Žlutá
(1)
Fialová
(1)
Hnědá
(1)
Filtr nenalezen
Filtr nenalezen
Běh (21)
Fitness (21)
Volný Čas (21)
Filtr nenalezen
Shokz OpenFit Air
Shokz
Nové
Shokz OpenFit Air
Shokz
Nové
Shokz OpenFit Air
Shokz
Nové
Shokz OpenFit
Shokz
Nové
NAJDI TU SPRÁVNOU BOTU
Shoe Finder
Shokz OpenFit
Shokz
Nové
SUUNTO SONIC
SUUNTO
Sony WF-C700N
Sony
Sony WF-C700N
Sony
Sony WF-C700N
Sony
Sony WFLS900
Sony
Shokz OpenRun PRO
Shokz
Sony WFLS900
Sony
Sony WFLS900
Sony
Sony WF-C700N
Sony
Shokz OpenRun
Shokz
Shokz OpenRun PRO
Shokz
Shokz OpenMove
Shokz
Sony WF-C500
Sony
NAJDI TU SPRÁVNOU BOTU
Shoe Finder
SUUNTO WING
SUUNTO
Sony WF-C500
Sony
Shokz OpenRun
Shokz