Běžecké boty Mizuno Wave Horizon 3

Pánské
Barva: modrá
J1GC192637
4 490 Kč s DPH

Vyprodáno

Litujeme, produkt je momentálně vyprodán. Prohlédni si novější modely, které jsou aktuálně skladem.

Popis

Mizuno Wave Horizon 3

Pánská běžecká obuv Mizuno Wave Horizon 3 je určena běžcům s pronačním došlapem pro běh po silnici a zpevněném povrchu.

Svršek Dynamotion Fit má zpevňující vnitřní části pro dosažení dostatecné podpory a optimálního padnutí. Maximální míra tlumení v oblasti pronace je zajištěna díky dvojité vějířovité vlnové desce, která se nachází po celé délce mezipodešve. 

Podešev je na patě opatřená karbonem X10, který zajišťuje dlouhotrvající životnost. 

Rozdíl pata/špička: 10 mm

Hmotnost: 340 gramů

S pronační podporou

Číslo produktu
J1GC192637
Pohlaví
Pánské
Barva
Modrá
Záruka
2 roky
Mizuno Wave
Unikátní technologie, která kombinuje dvě základní vlastnosti potřebné pro funkční běžeckou botu - odpružení a stabilitu. Při běhu je tělo nadměrně zatěžováno, a proto je důležitá správná kombinace odpružení a stability ke snížení rizika zranění. Vlnová deska poskytuje výborné odpružení rozptýlením síly nárazu na větší plochu. Stabilita vlnové technologie je získána konstrukčním rozdílem mezi vnější a vnitřní stranou boty, a tím odolává stlačení mezipodešve v nejvíce zatěžovaných oblastech. Základní prvky odpružení a stability ve vlnové desce mohou být navrženy pro jakéhokoliv běžce a výsledek je nejlehčí, technologicky vyspělá, výkonnostní sportovní obuv.
Dynamotion™ Fit
Bota, která se pohybuje spolu s tebou. Nejnovější systém Dynamotion Fit využívá nejmodernější technologie k zachycení pohybu a k analýze biomechaniky. Výsledkem je bota dokonale se přizpůsobující pohybu chodidla během jednotlivých fází kroku.
SmoothRide
Technologie byla vytvořena k co nejplynulejšímu přechodu mezi prudkým zrychlením a zpomalením při běhu snížením nárazu a zvýšením flexibility. Tato technologie dovoluje Mizunu vytvořit běžeckou obuv, která umožňuje velmi pohodlný běh. Mizuno je považováno za vedoucí značku v designu a technologii obuvi a se SmoothRide udělalo další krok k maximálnímu požitku a výkonu při běhu.
Mizuno Intercool
Technologie řeší problém přílišného zahřívání uvnitř boty během pohybu. Malé ventilační otvory v podrážce zajišťují noze větrání i od spodu. Mizuno Intercool spolupracuje se svrchním prodyšným materiálem AirMesh, a tím chodidlu zajišťuje nejvyšší možné pohodlí.
AIRmesh
Materiál AirMesh je ventilační systém, který poskytuje maximální prodyšnost, a tím i komfort pro nohy.
Premium Insock
Vyjímatelná anatomicky tvarovaná stélka poskytuje skvělé padnutí, pohodlí a napomáhá odpružení a trvalejší odolnosti.
U4icX
Další krok ve vývoji pro maximální pohodlí při běhu. Nová mezipodešev je lehčí než ap+ s mnohem větším pocitem tlumení a větší pružnosti pro opravdu pohodlný a přitom efektivní běh.
X10
Odolná karbonová pryž, která je umístěna v podrážce v oblasti paty, tedy její nejzatěžovanější části. Slouží k prodloužení životnosti obuvi.

Zatím tento produkt nikdo nehodnotil.

Na tento produkt nebyl zatím žádný dotaz.

Mohlo by se ti hodit