END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů -- days --:--:-- Kup teď

7 důvodů, proč chodit na tréninky Top4Running Club

Jsme tu pro všechny ty, kterým je běh zábavou, vášní i výzvou a nebojí se sdílet svoje zkušenosti a zážitky s ostatními.

Přidej se i ty k Top4Running Club.

1. Skvělá lokalita v centru Prahy

Tréninky Top4Running Clubu startujeme z Náplavní 1, kde máme kompletní zázemí běžecké speciálky včetně šaten, úschovny, toalet a pitného režimu. Odtud vyrážíme do všech možných směrů – parků a stezek, kde není velký provoz. Ať už podél Vltavy do Podolí, na blízký Petřín, ale i vzdálenější Vítkov, či Kavčí Hory.

2. Vedené tréninky

Trenér Standa pro nás vede tréninky již třetím rokem. Za tu dobu se na trénincích objevil nespočet běžců – od úplných začátečníků, až po zkušené závodníky. Vymyslet takový plán tréninku, který by vyhovoval všem, není jednoduché, nicméně každý si „mákne“, nelenošíme.

3. Příprava na závody

Běhat jenom pro radost je super, ale časem každého nějaký ten závod přeci jen zláká. Ať už máš v plánu běžet pětku na „pouťáku“, věhlasný maraton se známkou IAAF, či květnový Vltava Run, jsme tu proto, abychom tě na závod připravili.

Posuneme tě blíž k tvým běžeckým cílům.

4. Jsme skvělá parta

Jasně, neběháme jako stroje, u běhání si i povídáme. Kdo kdy kde co běžel, jaké jsou nejnovější trendy v objemových botách, co jíst během dlouhých trailových závodů, jaké bude zítra počasí. Témat je nespočet. Dohromady tvoříme skvělou partu, co se navzájem podporuje, fandí si, a sdílí spolu spoustu zážitků. Přidej se k nám i ty!

5. Poradíme s nákupem

Nejlepší místo, odkud bychom mohli vybíhat, je běžecká speciálka. Najdeš zde spoustu běžeckého oblečení a vybavení, ale také vyškolený personál, který je ti kdykoli k dispozici, ať už budeš mít jakýkoli dotaz.

Z Náplavní 1 vyrážíme všemi směry do nejoblíbenějších běžeckých lokalit v Praze.

6. Možnost vyhrát startovné na vybrané závody

Hledáš další výzvu? Registrace jsou již uzavřeny, ale přesto chceš taky závodit? Přijď na trénink a vysoutěž si startovné na naše partnerské závody.

7. Hledáme novou krev

Je úplně jedno, jestli jsi velký, nebo malý, rychlý, nebo pomalý, holka, nebo kluk, začátečník, nebo pokročilý. Důležitá je chuť běhat. Přidej se k nám i ty! Seznam tréninků najdeš v kalendáři akcí nebo na naší běžecké skupině Top4Running Club.

Těšíme se , že se k nám brzo přidáš. Standa Kubeš, Top4Running Club Coach

Fast-R Nitro Elite Elektrocharged
puma
ZOOM JA FLY 3
nike
Fast-FWD Nitro Elite
puma
FAST-R Nitro Elite Carbon
puma
Air Zoom Alphafly NEXT%
nike
Nové
Deviate Nitro Elite Racer
puma
Deviate Nitro Elite Racer Wildwash
puma
Deviate Nitro Elite Fireglow
puma
Deviate Nitro SP
puma
Cloudflow 3
onrunning
Udržitelnost
ULTRABOOST 22
adidas
Udržitelnost
NOVABLAST 2
asics
Předchozí
Další