END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů Kup teď
Adidas Adizero Adios Pro - nejrychlejší ADIZERO všech dobé v nové, dynamické barvě!

Adidas Adizero Adios Pro - nejrychlejší ADIZERO všech dobé v nové, dynamické barvě!

30. 11. 2020 3 min. čtení

Získej technologickou výhodu pro svůj nový osobák.

Adios, soupeři. Díky, adidas. Tak nějak mohly znít myšlenkové pochody běžkyně Peres Jepchirchir, když 5. září 2020 protnula cílovou pásku ženského RunCzech půlmaratonu s cílovým časem 1 hodina 5 minut a 34 sekund. Tento čas znamenal výhru a také nový světový rekord.

Tento magický čas nyní zdobí její nové Adizero Adios Pro, nové rekordové boty od adidasu. 3 proužky na svršku boty dostaly nový design reflektující pocit rychlosti. A tahle lehká a responsivní teniska je přesně o tomto pocitu, o pocitu rychlosti.

_

 

_

 

_

 

 

Uhlíková podrážka, uhlíková vlákna, pěna Litestrike pro, inovativní mezišev, extrémně lehký svršek Celermesh - všechno nové, všechno vylepšené.

S pouze 225 gramy patří Adizero Adios Pro mezi lehké váhy. Vděčí za to především lehkému materálu svršku a nejlehčí odpružovací pěně v historii adidasu. Svršek s názvem Celermesh je flexibilní, prodyšný a přesto je pevnou podporou pro nohu. V kombinaci s odpružením Ligthstrike Pro teniska vrací optimální množství energie při minimální váze a poskytuje nesrovnatelný komfort.

Inovativní jádro této rekordy trhající boty se nachází v přední části boty: tzv. Energyrods. Jedná se o pět navzájem propojených "tyčinek" promíchaných s uhlíkem. Ty se snaží napodobit tvar metatarzálních kostí a tím podpořit anatomicky správný, energeticky efektivní valivý pohyb.

fsdfdfsd

V zádní části body se navíc nachází inovativní plocha vyrobená z nylonu a uhlíkových vláken. Ta pomáhá kontrolovat nárazové síly doléhající na kotník.

Tato kombinace inovací dala za vznik nejrychlejším Adizero botám v historii.

_

 

_

 

_

 

 

Chceš zjistit, jaké to je běhat v neskutečném tempu? Pak si kup svůj pár právě teď. Zásoby jsou omezené a jsme si docela jisti, že to poslední co chceš v přístím závodě, je nevýhoda proti tvému soupeři.

Koupit