END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů -- days --:--:-- Kup teď

adidas představuje Ultraboost Parley Deep Ocean Blue

Oficiální obuv pro celosvětový běžecký seriál Run for the Oceans. UltraBOOST Parley je oficiální obuv pro největší celosvětový běžecký seriál Run For The Oceans 2018 společnosti adidas, který má za cíl podpořit boj s plasty znečišťujícími oceány. 

 

adidas představuje Ultraboost Parley Deep Ocean Blue

 

Svršek 85% Parley Ocean Plastic® Primeknit modelu ULTRABOOST je vyroben z materiálu přibližně 11 plastových lahví posbíraných na plážích a pobřeží. Nová barevná kombinace Deep Ocean Blue našla inspiraci v hloubkách Mariánského příkopu. Tato nová barevná verze bude k dostání exkluzivně v Top4Running od 27. června.

Společnost adidas Running a organizace Parley for the Oceans odhalily model UltraBOOST Parley v nové barevné kombinaci Deep Ocean Blue inspirované Mariánským příkopem, což je nejhlubší místo světových oceánů a zároveň nejhlubší místo prokazatelně znečištěné plasty, v tomto případě plastovými taškami na jedno použití. Tento nový model bude oficiální obuví akce Run For The Oceans 2018, celosvětového běžeckého hnutí společnosti adidas a organizace Parley založeného s cílem bojovat proti znečištění oceánů plasty. Tato akce se bude odehrávat po celém světě od 8. června do 8. července a šťastní jedinci se ji budou moci díky Top4Running zúčastnit i v Praze.

Od roku 2015 společnost adidas podporuje vzdělávací a komunitní programy organizace Parley a zároveň přináší kreativní inovace v oblasti ekologie, např. materiál Parley Ocean Plastic®, pro boj proti znečištění oceánů plasty. Za každý odběhnutý kilometr (až do jednoho milionu kilometrů) zaznamenaný v aplikaci Runtastic během této celosvětové kampaně letos společnost adidas věnuje 1 dolar na podporu programu Parley Ocean Plastic Program. Finance získané během akce Run For The Oceans podpoří iniciativu Parley Ocean School, která vzdělává další generace v oblasti ochrany oceánů.

Tento nový model bude oficiální obuví akce Run For The Oceans 2018, celosvětového běžeckého hnutí společnosti adidas a organizace Parley založeného s cílem bojovat proti znečištění oceánů plasty.

 

 

Nový model UltraBOOST Parley je vyroben z materiálu Parley Ocean Plastic®, takže díky každému páru se do oceánu nedostane přibližně 11 plastových lahví. Tato revoluční inovace v ekologii zpracovává plastový odpad posbíraný na plážích, ze kterého se vyrobí tkanina na výrobu svršku Primeknit. Tento model dále využívá kultovní technologii BOOST společnosti adidas s nejvyšší návratností energie, která se ukrývá v podešvi Continental z přírodní gumy s vynikající přilnavostí za každého počasí. Díky čipu NFC ve špičce pravé nohy se pak běžec dozví další informace o tomto partnerství a o tom, jak se vyhnout používání plastů.

Matthias Amm, který v sekci běžeckého vybavení adidas Running pracuje na pozici Product Category Director, k tomu říká: „Nový model UltraBOOST představuje další milník v našem dlouholetém partnerství s organizací Parley for the Oceans. Společně přetváříme odpad na vlákno a budeme v tom i nadále pokračovat dlouhodobými investice do inovací v oblasti ekologie. S hnutím Run for the Oceans bychom rádi inspirovali vášnivé běžce, aby nás podpořili v boji proti znečištění oceánů plasty. Každý kilometr se počítá.“

Zájemci se mohou ke hnutí připojit v období od 8. června do 8. července společně s největšími běžeckými hvězdami společnosti adidas, jako jsou Wayde van Niekerk a Shaunae Millerová. Na webové adrese adidas.com/Parley naleznete další informace.

Doporučená maloobchodní cena modelu UltraBOOST Parley je 4899 Kč a obuv bude v prodeji od 27. června 2018. Sledujte debaty přes @top4running & @adidasrunning na Instagramu a používejte hashtag #Top4Running #UltraBOOST, #RunForTheOceans, nebo #adidasParley.