END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů -- days --:--:-- Kup teď
adidas PULSEBOOST HD WINTER – špatné počasí neexistuje!

adidas PULSEBOOST HD WINTER – špatné počasí neexistuje!

26. 11. 2019 4 min. čtení

Náš ambassador Honza Vejvoda otestoval novinku na zimní běhy adidas Pulseboost HD Winter.

Představ si, že se chystáš vyběhnout na svůj další plánovaný trénink. Nebo prostě jen tak, vyčistit si hlavu po celém dni v práci či škole. Představ si, jak dešťové kapky stékají po okně, ze kterého koukáš ven a přemýšlíš, jestli do toho marastu opravdu půjdeš. Padla tma, teplota se pohybuje lehce nad nulou. Spadané listí na cestě je místy osvětleno městskými lampami. Zkrátka podzim, jak se sluší a patří. Tolik k mé představě televizní reklamy pro nové adidas Pulseboost HD Winter, které jsem si mimo jiné, v takovém počasí mohl vyzkoušet.

adidas Pulseboost HD

Není Boost jako Boost

Inovativní vylepšení mezipodešvu, Boost HD, představil adidas pár měsíců nazpět. Oproti předešlé generaci je stabilnější a mohutnější dojem je vidět na první pohled. Hlavní přednosti tlumení Boost, jako je komfort a dynamika, zůstávají. Další novinka je podešev od Continental ™, Adaptive Traxion, vyvinutý umělou inteligencí. Velice dobře funguje při změně směru za kteréhokoli počasí. Ať už na vás ve městě číhá cokoliv, věřím, že si s tím podrážka poradí.

Zaměřeno na detail

adidas u modelu Pulseboost HD myslel na bezpečnost a tkaničky vybavil reflexními prvky. Dalšími příjemnými detaily na jazyku boty je QR kód, za nímž se skrývá běžecký playlist. Na botě druhé, zase najdeš souřadnice odkazující na běžecká velkoměsta Berlín, New York a Paříž. Rychlost ti to sice nijak nepřidá, ale detail potěší. 

Městská džungle čeká

Po obutí se v nich cítím velice komfortně. Nový svršek Adapt Knit má na starosti obepnutí na těch správných místech. Musím vyzdvihnout voděodolný svršek boty z balistického nylonu. V době testování se teplota pohybovala lehce nad nulou, s občasným deštěm, ale uvnitř boty nebylo nic znát.
Přesto, i po desítkách odběhaných kilometrů, mám stále pocit volnějšího nártu až ke kotníkům. Pokus o pevnější utažení, je zde spíše ku škodě. Nicméně, v mém případě jde opravdu jen o zvyk a boty si nesmím tolik utahovat. Celkový dojem mám více než dobrý. 


Přemýšlíš, co si pořídit na stávající roční období a tvůj rajón je městská džungle? adidas Pulseboost HD Winter určitě patří do této nepohody, a ještě u toho budeš dobře vypadat. 😊

Honza Vejvoda - Top4Running ambassador

ADIZERO ADIOS PRO 3
adidas
Udržitelnost
ADIZERO PRIME SP2
adidas
Udržitelnost
ADIZERO ADIOS PRO 2
adidas
ADISTAR CS W
adidas
Udržitelnost
adizero Takumi Sen 8
adidas
Udržitelnost
ULTRABOOST 22
adidas
Udržitelnost
ADIZERO ADIOS PRO 3
adidas
Udržitelnost
4DFWD 2 M
adidas
Udržitelnost
Dárkový poukaz v hodnotě 5000 Kč
top4running-prod
ULTRABOOST 22
adidas
Udržitelnost
ADIZERO PRIME X STRUNG
adidas
Udržitelnost
ADIZERO PRIME X STRUNG
adidas
Nové
Předchozí
Další