END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů Kup teď

Zveme tě do adidas RUNBASE Prague 

Běžecká mapa Prahy se mění. Jejím centrem se nově stává Karlín, kde své brány 26. září otevře adidas RUNBASE Prague. Zázemí tohoto jedinečného sportovního prostoru může zdarma využívat kdokoliv se zájmem o aktivní životní styl. 

Runbase

Tisícovky běžeckých cest a sportovních příběhů se propojí v jediném prostoru - V RUNBASE Prague. Kromě pravidelných běžeckých tréninků se můžete těšit na silové tréninky, hodiny jógy, workshopy a spoustu různých komunitních akcí.

RUNBASE Prague bude domovem běžecké komunity adidas Runners Prague, která pořádá pro veřejnost tréninky pod vedením profesionálních koučů. Především ale spojuje lidi milující pohyb a pomáhá jim růst nejen po sportovní stránce. A to všude na světě. Komunita adidas Runners funguje v 64 metropolích a má téměř 400 tisíc členů, se kterými můžete běhat v New Yorku, Los Angeles, Berlíně, Tokiu…

Start v ostrém tempu

Slavnostní otevření se uskuteční ve čtvrtek 26. září na adrese Pobřežní 78, Karlín. Program zahájí v 18:30 hodin nenáročný výběh, po kterém se poprvé otevřou brány RUNBASE Prague.

Kromě speciálního programu bude na místě probíhat také soutěž o 5 párů běžeckých bot adidas z aktuální kolekce na Top4Running.cz. Neváhej a doraž, budeme se těšit.

Jediná podmínka k účasti na eventu je registrace přes bezplatnou aplikaci Runtastic.

Následující dny pak budou v RUNBASE Prague extrémně nabité a program se rozběhne v ostrém tempu! Během otevíracího víkendu 27. - 29. září se můžete těšit na bohatý program. Přijďte se seznámit s prostorem a dozvědět se více informací o fungování komunity adidas Runners. Počas víkendu můžete také vyzkoušet všechny tréninky, které jsou běžně rozložené do celého týdne. Svůj trénink tak budou mít začátečníci, běhat se bude v rychlém i pomalém tempu, uskuteční se jóga i funkční trénink a také výživový workshop!

Runbase

Připojte se

Jedinou podmínkou pro to, abyste mohli RUNBASE Prague využívat, je členství v adidas Runners Prague a registrace na tréninky přes bezplatnou aplikaci Runtastic. Když se k této komunitě připojíte, můžete se účastnit tréninků vedených profesionálními kouči a zapojovat se do dalších akcí. Vše je zdarma. 

Jak na to? Všechny důležité informace a rozvrh tréninků najdete na Facebooku ve skupině adidas Runners Prague. Pro více informací kontaktujte adidasrunnersprague@adidas.com

Pak už stačí obout běžecké boty a užít si tréninky ve skvělé partě.

ADIZERO ADIOS PRO 3
adidas
Udržitelnost
ADIZERO PRIME SP2
adidas
Udržitelnost
ADIZERO ADIOS PRO 2
adidas
ADISTAR CS W
adidas
Udržitelnost
adizero Takumi Sen 8
adidas
Udržitelnost
ULTRABOOST 22
adidas
Udržitelnost
ADIZERO ADIOS PRO 3
adidas
Udržitelnost
4DFWD 2 M
adidas
Udržitelnost
Dárkový poukaz v hodnotě 5000 Kč
top4running-prod
ULTRABOOST 22
adidas
Udržitelnost
ADIZERO PRIME X STRUNG
adidas
Udržitelnost
ADIZERO PRIME X STRUNG
adidas
Nové
Předchozí
Další