Slevy pro členy klubu právě teď Staň se členem
Asics Sunrise Red

Asics Sunrise Red

13. 1. 2021 3 min. čtení

Hýbej se. Pozdvihni svou mysl.

Téměř žádná kampaň v běžeckém světě nefunguje bez myšlenky "běž rychleji" nebo "běž dál". Většinou se jedná o tenisku, která vás pomocí nové technologie zrychlí nebo vám umožní běžet delší vzdálenosti. Nová kolekce Sunrise Red od společnosti Asics upozorňuje běžce na něco jiného, ​​něco mnohem důležitějšího.

Více pohybu pro mentální stabilitu

Od 15. ledna společnost Asics představí zcela novou kolekci tenisek ve stylu Sunrise Red. K dispozici bude model Novablast, Gel-Nimbus 23, Gel-Kayano 27 a Gel-Cumulus 22 v oranžovém odstínu inspirovaném východem slunce.
Spojení nepochází jen tak z odkudkoliv: východ slunce jako symbol naděje zajišťuje pozitivní myšlení a motivaci hýbat se i v pochmurných časech. To je bod, kde Asics překonává propast mezi cvičením a duševní zdatností - a to je jádro této kampaně.

Už staří Římané znali souvislost mezi aktivním pohybem a duševním zdravím. Na základě "mens sana in corpore sano" (ve zdravém těle zdravý duch) chce společnost Asics také zdůraznit pozitivní vliv fyzické aktivity na mysl pomocí kolekce Sunrise Red a motivovat lidi ke cvičení se všemi jeho výhodami.

A řekněme si na rovinu, každý běžec zná pocit, když má při každém dalším kroku o něco čistší mysl.

Kup teď

sunrise red

Udělej něco správně s hashtagem #SunriseMind

Běháním při východu slunce můžeš nejen udělat něco dobrého pro sebe, ale zároveň podpořit dobrou věc. Za každou běžeckou SELFIE zveřejněnou na sociálních sítích s hashtagem #SunriseMind půjde dotace od společnosti Asics přímo charitativní organizaci "Mind" pro duševní zdraví ve sportu.

A teď jsi na řadě: nastav si budík na zítra ráno, obuj si běžecké tenisky (nejlépe v barvě Sunrise Red) a utíkej směrem k východu slunce.
Tvé tělo ti poděkuje - fyzicky i psychicky.

Sleduj #SunriseMind kampaň