Speciální akce na vybrané modely Nakupuj

Běh je nejlepší doplněk ke studiu

Neseď celé dny doma ve skriptech. Čapni svoji ISIC kartu a poběž k nám.

Víme, že vyběhnout ven od stolu plného skript a učebnic je ten nejlepší a nejjednodušší způsob, jak si osvěžit mozek a nabít se psychickou energií na další seanci. Zároveň nám je jasné, že každá ušetřená kačka ve studentově rozpočtu se cenní. Nově ti tedy dáme na našem e-shopu slevu 15% z původních cen doporučených výrobcem na zboží všech značek, které nabízíme - Nike, adidas, Asics, Saucony, Under Armour, Mizuno, Salomon a mnoho dalších

Běh je nejlepší doplněk ke studiu

Jak svoji slevu uplatníš?

Registruj se na Top4Running.cz pod stejným jménem, které máš na ISIC (YTIC, ITIC) kartě a pak už jen vyber, čím pěkným si vylepšíš svoji běžeckou výbavu. V košíku pak zaškrtni "Mám slevový poukaz nebo ISIC kartu" a zadej jeíjí 14-ti místný identifikační kód. Po ověření platnosti se ti sleva automaticky odečte a můžeš pokračovat v dokončení objednávky. Sleva ti k tvému účtu zůstane aktivována trvale po celou dobu platnosti tvé ISIC (YTIC, ITIC) karty.

Teď už se ti opravdu nestane, že bys zůstal zavřený celý den doma. Vybav se a vyběhni ven. 

Rádi tě přivítáme i v našem pražském Top4Running Clubu, kde ti s běháním poradí naši trenéři. Pro začátek si přečti 5 tipů jak správně běhat a budeš-li mít chuť, tak doraz. Těšíme se na tebe!

Chceš u nás pracovat?

Vyber si pozici a staň se členem našeho týmu.