END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů -- days --:--:-- Kup teď
Nejlepší vánoční dárky pro běžce

Nejlepší vánoční dárky pro běžce

12. 12. 2022 5 min. čtení

Vánoce jsou za dveřmi a my pro tebe máme nápady na nejlepší vánoční dárky pro běžce. Dárky, které si zamiluje každý milovník běhu - zaručeně!

Běžecké maličkosti

Jak si zpříjemnit zimní běhání? Udržuj citlivé části těla, jako je krk, ruce a hlava, v teple pomocí rukavic, nákrčníků, čelenek nebo čepice. Každý z těchto doplňků je navíc součástí našeho Top4Running merche.

Ukaž mi Top4Running merch!

  • Nezbytnou pomůckou, která v zimě udrží Achillovy šlachy v teple, jsou vysoké ponožky. U nás si můžeš vybrat z mnoha barev a stylů.
  • Pro atlety, kteří tráví hodně času v tretrách, máme také ideální dárek: chránič podrážky KEYENA KEY ONE.
  • Všichni chceme zůstat zdraví. Pořízení pěnového válce, masážních tyčí a regeneračních míčků pomůže tvému blízkému sportovci uvolnit nohy po náročných bězích.

keyena

Větší běžecké dárky

  • Šero a méně denního světla si žádají čelovku, která zajistí viditelnost a bezpečnost na silnicích a chodnících.
  • Zimní kolekce oblečení oblíbených značek, jako jsou Nike, ASICS, adidas či On, jsou přizpůsobeny chladným měsícům, aby udržely běžce v teple a pohodlí.
  • Užitečným doplňkem pro dlouhé běhy je běžecký batoh, tzv. camelbak, nebo běžecká vesta. Nabízejí prostor pro nápoje, sportovní gely a osobní věci. Větší batohy mají dostatek prostoru také pro uložení náhradních běžeckých bund a triček.
  • Zimní trénink znamená spoustu mrazivých kilometrů a běžci by se na něj měli pořádně připravit! Omrkni naši sekci se sportovní výživou a vytvoř vánoční balíček z mnoha doplňků stravy, energetických tyčinek a gelů.

Top4Running TIP: Výrobky od značky Maurten jsou oblíbené u mnoha běžců především na dlouhé tratě.

nike shield

Speciální dárky pro běžce

Co udělá každému běžci a běžkyni úsměv na tváři? Nový pár běžeckých bot!

  • Zejména kousky z limitovaných edic, jako jsou adidas ADIZERO BOSTON 11 Berlin Marathoner, modely ze spolupráce Pumy s Tracksmith - Puma Deviate Nitro Elite Racer x Tracksmith, nebo sen každého sprintera - tretr Nike Air Zoom Maxfly.
  • Skvělým a zároveň užitečným dárkem jsou boty z kolekce Nike Shield Pack. Jsou vodoodpudivé a nekloužou, což je ideální pro zimní běhy.

Každý aktivní sportovec, který se chce zlepšovat, jistě ocení sportovní hodinky. Jsou spolehlivé, nabízejí mnoho funkcí, tréninkové ukazatele a poskytují také dávku motivace, která je někdy potřeba!

boston 11

Čteš tento článek těsně před Vánocemi?

Pokud opravdu nevíš, jaký dárek koupit, nebo si na tento článek narazil/-a v době, kdy není zaručeno dodání do Vánoc - žádný strach. Kryjeme ti záda!

Dárkové poukazy

Jsou skvělé, protože potěší víckrát - když běžec poukaz dostane, poté když si vybere vysněný kousek, a nakonec když je mu zboží doručeno. Vyber dárkový poukaz v hodnotě 500, 1 000, 2 500 nebo 5 000 Kč.


O své zákazníky se staráme a proto nyní nabízíme prodlouženou lhůtu pro vrácení zboží - do 15. ledna 2023. Neváhejte a pořiďte si dárky hned!

Přejeme ti krásné Vánoce!