END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů Kup teď

Cody Hudson a jeho abstraktní koncepty v nejnovější kolekci Nike Running

Cody Hudson z Chicaga je nejnovějším účastníkem programu Nike Running A.I.R. pro zapojení umělců do tvorby produktů značky Nike. Cílem programu je pokračovat v úspěšné spolupráci s kreativními umělci a využívat jejich talent při práci na celé řadě aktuálních produktů (oblečení i obuv) v hravém a energickém duchu.

Cody Hudson

Při práci na této kolekci se Hudson zaměřoval na to, aby působila přirozeně umělecky a zároveň byla dokonale vybroušená a smysluplná. Jeho konceptuální design v podobě výrazných barev, jednoduché grafiky a čistého textu přináší moderním běžcům moderní vybavení.

Tyto produkty jsou vyjádřením Hudsonova uměleckého cítění, ve kterém klade důraz na organické tvary a barvy. „Obraz rozvolněného kruhu pro mě představuje nepřetržitý pohyb, lehce nedokonalým způsobem,“ říká. „Výrazné tvary s grafikou mají být abstraktní a dostatečně otevřené na to, aby si je každý člověk mohl vyložit po svém.“

Cody Hudson

Kolekce Cody Hudson Artist Apparel Collection, která je k dostání od 18. července, zahrnuje běžecké oblečení, ponožky i obuv.