Slevy pro členy klubu právě teď Staň se členem
Currex 5D Lab: Detailní běžecká analýza během 60 sekund

Currex 5D Lab: Detailní běžecká analýza během 60 sekund

1. 2. 2022 4 min. čtení

Už jsi navštívil/-a prodejnu Top4Running v Berlíně? Tohle si nemůžeš nechat ujít: budeš obklopen/-a nejnovějšími běžeckými botami a v srdci obchodu najdeš naprostou pecku - Currex 5D Lab! Na lamelovém běžeckém pásu získáš profesionální běžeckou analýzu za pouhých 60 sekund.

Už jsi navštívil/-a kamennou prodejnu Top4Running v Berlíně? Jestli ne, tak to rychle naprav, protože tohle si nemůžeš nechat ujít: nejen, že budeš obklopen/-a nejnovějšími běžeckými botami, ale přímo v srdci obchodu najdeš naprostou pecku - Currex 5D Lab! Tento moderní analytický systém je ideální pro zapracování na tvé běžecké technice, prevenci před zraněními a nalezení té správné běžecké boty přímo pro tebe a tvůj běžecký styl.

1

Běžecká analýza za pouhých 60 sekund

60 sekund na běžeckém páse. Přesně to je doba, za kterou získáš kompletní analýzu svého běhu. Budeš mít k dispozici veškeré údaje o ekonomice běhu a zatížení kloubů při došlapu. Všechny výsledky analýzy jsou digitálně zaznamenány. Propadá se ti noha při běhu? Dokážeš ekonomicky hospodařit s energií? Jak dlouhý je tvůj krok? Máš správné držení těla? Na jakou část chodidla došlapuješ? Mnoho otázek, na které získáš odpovědi.

4

Analýza a následné vyhodnocení

Podrobná analýza běhu ti pomůže s hledáním vhodné běžecké obuvi. A co je nejlepší? Nemusíš čekat dlouhé dny na výsledky, obdržíš je v digitální podobě hned po analýze. Navíc získáš tipy, jak správně trénovat a zlepšíš si nejen běžecké výsledky, ale také zdraví.

5

Co je speciálního na Top4Running Store?

Vybrané boty si můžeš ihned vyzkoušet, porovnat s jinými modely a zjistit, jak ovlivňují tvou běžeckou techniku. V případě zjištění deficitu ti Currex vložky poskytneme přímo na prodejně. Dynamické vložky ti poskytnou větší pohodlí a zlepší tvůj výkon. 

3

Lamelový běžecký pás vs. konvenční běžecké pásy

Možná sis všiml/-a, že místo klasického běžeckého pásu používáme pro naši analýzu tzv. lamelový běžecký pás. Proč? Lamely zaručují přirozené došlapové reakce, protože vycházejí ze struktury přírodního terénu. Kupuješ si běžecké boty na běhání venku, ne uvnitř! S tímto běžeckým pásem dokážeme zanalyzovat běh co nejvíc realisticky a přirozeně. Tvé pohyby, poloha kloubů a tvůj vzorec chůze není zkreslený, jako na běžných běžeckých pásech.

2

Tak na co čekáš? Zastav se a otestuj Currex 5D Lab s naším zkušeným personálem!

Klikni zde a vejdi do obchodu!