Doprava

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

 • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
 • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
 • Sledování stavu vaší objednávky
 • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Doprava

Možnosti uhrazení objednávky za zboží pro Českou republiku

 1. Platba v hotovosti - zboží je možné v plné výši uhradit hotově při osobním odběru v provozovně dodavatele.
 2. Dobírka - zboží zaplatíš v hotovosti při převzetí zásilky od dopravce nebo na pobočce Zásilkovna.cz.
 3. Bankovním převodem - zasláním kupní ceny na bankovní účet dodavatele identifikované variabilním symbolem.

  Po potvrzení objednávky ti zašleme číslo účtu a variabilní symbol platby. Jakmile budou peníze připsány na účet, tak zboží odešleme. V případě osobního odběru Tě budeme kontaktovat ohledně dohody o předání zboží.

 4. Kartou online - platba jednoduše kartou online. Pomocí portálu GOPAY můžete bezpečně a rychle zaplatit kteroukoliv z běžných platebních karet. Přijímáme tyto platební karty: MasterCard, EuroCard, Maestro, VISA a Visa Electron.

Kupující může zboží převzít zásadně až po jeho úplném uhrazení, pokud není toto dohodnuto jinak.Osobní odběr zboží 

Osobní odběr zboží - objednané zboží si můžeš vyzvednout zdarma v jedné z našich 2 provozoven v Praze nebo v Brně. Jakmile bude objednávka připravena, zašleme ti e-mailem výzvu k převzetí zboží.

Osobní odběr na pobočce Zásilkovna.cz - pokud to k nám máš daleko, nabízíme ti možnost osobního převzetí zboží na některé ze stovek poboček Záslikovna.cz po celé České republice. Za dopravu na pobočku platíš pouze 39,- Kč. Ve chvíli, kdy je objednávka připravena k vyzvednutí, ti z pobočky příjde informační e-mail a sms.

Zaslání zboží

 1. Geis - přepravní společnost Geis doručuje zboží na zadanou adresu následující pracovní den po odeslání. Řidič Tě bude kontaktovat před dodáním zásilky (převážně hned ráno) a sdělí ti předpokládaný čas doručení.

  Pokud by ti termín nevyhovoval, můžeš si jej po dohodě s dopravcem změnit. Doručení můžeš například přesunout na následující pracovní den.

  Cena objednávky Platba převodem/kartou Platba v hotovosti (dobírka)
  0 - 1999 Kč 69 Kč 69 Kč
  2000 Kč a více zdarma zdarma
 2. Zaslání poštou jako balík „Na poštu“ (zásilky do 30 kg) - doručení zboží přímo na jednu z pošt, kterou si sám vybereš.

  Dodání garantuje pošta nejpozději následující pracovní den po dni podání na poštu, která je v objednávce uvedena formou PSČ. Prostřednictvím telefonu nebo emailu získá adresát informace o uložené zásilce. V případě platby dobírkou platíš zboží v hotovosti při předání.

  Cena objednávky Platba převodem/kartou Platba v hotovosti (dobírka)
  0 - 1999 Kč 79 Kč 79 Kč

  2000 Kč a více zdarma zdarma
 3. Zaslání poštou jako balík „Do ruky“ (zásilky do 30 kg) - doručení zboží přímo do tvých rukou. V případě neúspěšného doručení je balík po dobu 7 dnů uložen na tvé poště.

  Dodání garantuje pošta nejpozději následující pracovní den po dni podání přímo do rukou adresáta, který je uveden v objednávce. Prostřednictvím telefonu nebo emailu získá adresát informace o doručované zásilce. V případě platby dobírkou platíš zboží v hotovosti při předání.

  Cena objednávky Platba převodem/kartou Platba v hotovosti (dobírka)
  0 - 1999 Kč 89 Kč 89 Kč
  2000 Kč a více zdarma zdarma
 4. Zaslání poštou (zásilky nad 30 kg)

  O ceně zaslání tě budeme informovat telefonicky. Nejčastější je případ, kdy je zboží zasláno ve více zásilkách, kdy se poštovné za jednotlivé zásilky řídí výše uvedeným ceníkem. Případně je možné po domluvě zaslat zboží jinou spediční službou.

Možnosti uhrazení ceny za zboží pro Slovenskou republiku

 1. Bankovním převodem - zasláním kupní ceny na bankovní účet dodavatele identifikované variabilním symbolem. Po potvrzení objednávky ti zašleme číslo účtu a variabilní symbol platby. Jakmile budou peníze připsány na účet, tak zboží odešleme.
 2. Dobírkou - při volbě platby dobírkou zaplatíš celou částku za objednané zboží řidiči nebo na některé z poboček sítě Zasielkovňa.sk.

Osobní odběr zboží

Na pobočce Zasielkovňa.sk - nabízíme ti možnost osobního převzetí zboží na některé z desítek poboček Zásielkovňa.sk po celé Slovenské republice. Za dopravu na pobočku platíš pouze €3, při platbě nad 75€ máš dopravu zdarma. Ve chvíli, kdy je objednávka připravena k vyzvednutí, Tě pobočka informuje e-mailem a sms.

Zaslání zboží

Přepravní společností Geis - poplatek za zaslání zboží společností Geis je €6. Při platbě nad 150€ máš dopravu zdarma. Kurýr Geis doveze zboží na místo, které uvedeš v objednávce. U větších zásilek se cena stanoví individuálně.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.