END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů -- days --:--:-- Kup teď
Go Faster. Together. Závody

Go Faster. Together. Závody

13. 9. 2021 4 min. čtení

Letos Top4Running naběhá více kilometrů než kdykoli předtím, protože náš tým uvidíš na různých mezinárodních závodech a můžeš se k nám přidat a běžet s námi. Přečti si, jak na to.

Barcelonský půlmaraton - 17.10.2021

Půlmaraton v Barceloně? Budeme tam - a co ty?

Přihlas se a zažij s námi znovu skutečné závodění. Dreams Mitja Marató Barcelona ti nabízí úžasnou příležitost, jak si po tomto bláznivém roce stanovit novou výzvu, překonat svůj další osobní rekord nebo prostě zažít svůj první závod. Budeme tam se skupinou běžců, kteří chtějí běžet rychleji, společně, každý s vlastní výzvou. Přijedeme ze všech koutů Evropy a ty nás poznáš, protože všichni budeme mít na sobě tričko Black Team, které se řídí naší filozofií: Go Faster. Together.

Jedná se o nejlepší půlmaraton ve Španělsku a my chceme, abys dosáhl/-a jakéhokoli cíle, který si stanovíš. 

Přijmi výzvu 17. října:
Půlmaraton snů v Barceloně na tebe čeká: 

Registrace

Výběr nejlepších bot na půlmaraton

Maraton Barcelona – 7.11.2021

Místo, kde budeme psát dějiny. Běžce doprovodíme spolu s Top4Running pacery z celé Evropy, abychom splnili velkou výzvu: Go Faster. Together. 

Stejně jako Kipchoge během Breaking 2 uvidíš, jak různí paceři pomáhají jednomu běžci dosáhnout jeho snu, a Barcelona je k tomu tím nejlepším místem. Nejmezinárodnější město pro běhání, které si celé prohlédneš a objevíš všechna turistická místa, kde bude tvoje nezapomenutelné úsilí odměněno na této 42 km 195 m trati.

I ty můžeš být součástí našeho týmu na tomto maratonu. Jak? Den předem si můžeš dát snídaňový běh, abys aktivoval/-a své tělo, a celý maraton můžeš běžet ruku v ruce s námi. 
Poběžíme v různých skupinách a různým tempem, ale to se dozvíš až několik dní před závodem... Jaké bude tvé tempo v Barceloně?

7. listopadu si užiješ barcelonský maraton!
Zurich Maraton v Barceloně na tebe čeká.

Registrace

Výběr nejlepších bot na půlmaraton

Maraton San Sebastian – 27.11.2021

Věděl/-a jsi, že je to nejstarší maraton ve Španělsku a že se na něm stále běhá nejrychlejší ženský čas?
Zjistíme, zda je to pravda. Hledáme nejrychlejší maratonkyně a maratonce, které můžeme mít v našem týmu, a San Sebastian je nejlepší místo na severu Španělska, kde můžeš posunout svou laťku.
Představ si solidní skupinu běžců, kteří tě budou tlačit od startu do cíle, abys ses přiblížil/-a profesionálům. Určitě budeš muset tvrdě trénovat, ale... Proč se k nám nepřidat? 

Hledáme lidi, kteří se přihlásili na nejrychlejší maraton ve Španělsku a chtějí se stát součástí našeho týmu s kompletní výbavou Top4Running, přístupem k nabídkám Top4Running, VIP startem, VIP rozcvičkou a dostatkem odvahy překonat svůj opravdu těžký maratonský PB.

27. listopadu tě čeká maratonský rekord!
Zurich Maraton v San Sebastianu na tebe čeká.

Registrace

Výběr nejlepších bot na půlmaraton