#irunfortheNEXT : Vyhraj nejrychlejší Nike Vaporfly NEXT%

Léto běží v plném proudu, závodů trochu ubylo a zábavy přibylo. Klasická verze běžcova léta: přes den lze jen horko těžko trénovat, ráno chybí morálka a večer je spousta alternativních plánů k běhání. A i přesto všechno máme ve svých kalendářích zakroužkované vybrané podzimní závody, které se bez tréninku prostě neobejdou. Co teď s tím? 

Nike Vaporfly NEXT%

Zapoj se do naší letní výzvy, díky které budeš nejen trénovat, ale zároveň budeš mít i možnost vyhrát nejnovější a nejrychlejší Nike ZoomX VaporFly NEXT%, ve kterých si na podzim ten osobák jednoznačně splníš! 

S tréninkem ti pomůže aplikace Nike+ Running Club (NRC), která je zdarma je stažení na Google Play i v Appstore. Z této appky se rázem stane tvůj běžecký společník a trenér zároveň. Možná to bude i místo, kde potkáš další zajímavé běžce, kteří se k tobě přidají na další výběh. Je to zcela na tobě. Ale jak na to, abys byl na podzim připraven? 

Po registraci v aplikaci, klikni na záložku “Run” a v ní na “My Coach”. Zde si v pár krocích sestavíš svůj profil aktuální fyzičky, na základě které ti Nike sestaví tvůj běžecký plán na následující týdny. Hned na začátku je potřeba znát přesný termín svého závodu, aby virtuální trenér věděl, kdy je cíl tvé cesty. Za pár minut máš profil a trénink sestavený a můžeš se do toho pořádně obout. 

Běháš především s hodinkami Garmin a Suunto a mobil necháváš často doma? Nevadí! Běhy se dají v NRC appce jednoduše synchronizovat, ovšem věř mi, že párkrát bys měl určitě vyzkoušet “guided runs” které jsou skvělým parťákem na single výběhy, kdy nechceš být sám a nebo třeba vyzkoušet mindfulness.

Po doběhu můžeš svůj běh sdílet s přáteli v aplikaci anebo rovnou na Instagram s #irunfortheNEXT . Díky tvým příspěvkům uvidíme, že se opravdu snažíš, trénink plníš a boty si zasloužíš :-) Neboj, nemusíš sdílet každý běh svého tréninku, ale tak jednou za týden bychom rádi viděli tvou snahu ;-) 

Nike Vaporfly NEXT%

Na základě všech soutěžních příspěvků od 7. července do 11. září poté vyberu jednoho, který si podle mě zaslouží Nike Vaporfly NEXT% nejvíce. Věřím, že volba to nebude jednoduchá, ale ty máš víc jak dva měsíce na to, abys mě přesvědčil, že boty mám poslat právě tobě! 

Chceš svou letní přípravu ještě více osolit? Pořiď si nejnovější běžecký arzenál z řady Nike Fast Pack. Můžou to být Nike Pegasus 36, Nike Turbo 2 či Nike Zoom Fly 3. Každá bota je unikátní, každá tě zrychlí. Mrkni na jejich profily a vyber si tu nejlepší! (Já zrovna trénuji v Nike Pegasus 36 :-)

Na svém instagramovém profilu sdílím můj běžecký plán, který skončí 29.září v Berlíně, kde se podruhé pokusím o maraton a věřím, že tentokrát jej zdárně dokončím. Sleduj mou cestu a ukaž tu tvou! Není lepší motivace k tréninku než ta vzájemná ! :-)

Těším se na tvé soutěžní příspěvky i letní běžecké příhody. 

Měj se krásně, běhej a užívej léta!

Iva (@iva_runstheworld)