Jak postupovat při reklamaci
Košík je prázdný.

Adresa pro zaslání zboží

Top4running s.r.o. 
Náplavní 2013/1
120 00 Praha 2

Podrobnější informace týkající se reklamace, výměny a navrácení zboží naleznete zde.

Vrácení zboží

Zboží zašlete do 14 dnů od data obdržení společně s kopií faktury a vyplněným formulářem (ke stažení zde) odstoupení od smlouvy na výše uvedenou adresu. Peníze za vrácené zboží Vám poté zašleme na účet.

Výměna zboží

Zboží zašlete do 30 dnů od data obdržení společně s kopií faktury a písemným požadavkem za co vyměnit (kód zboží, velikost) na výše uvedenou adresu. V případě vzniknutí přeplatku Vám peníze vrátíme na účet (č. účtu uveďte v požadavku), nedoplatek uhradíte dobírkou.

Doporučujeme zboží vrátit v nepoškozeném originálním obalu. Nebude-li zboží vráceno v originálním obalu, příp. bude originální obal poškozen, má v takovém případě prodávající právo na úhradu nákladů spojených s uvedením zboží do původního stavu.

Reklamace zboží

Zboží zašlete s kopii faktury a přesným, písemným popisem vady na výše uvedenou adresu. Zboží jste povinni zaslat již při prvotním zjištění vady! Reklamace, včetně odstranění vady, musí být vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodnou na delší lhůtě. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.