Speciální akce na vybrané modely Nakupuj
Jaká byla oslava 12. narozenin Top4Running?

Jaká byla oslava 12. narozenin Top4Running?

26. 4. 2022 5 min. čtení

Společný výběh, skvělé brownies nebo běžecký kvíz. Oslava 12. narozenin byla epická! Pojď si ji s námi připomenout.

Přesně před týdnem - v úterý 19. dubna 2022 v 17 hodin se na pražské prodejně Top4Running na Náplavní začali scházet běžci, milovníci pohybu a také členi Top4Running týmu a adidas Runners Prague. Všichni dorazili ve skvělé náladě, s úsměvem na tváři a nic nebránilo se do oslavy pustit!

Start na Náplavní

Při příchodu dostali všichni lístek do tomboly a prvních 30 lidí dostalo navíc dárek v podobě běžecké čelenky Top4Running. Hlavní program jsme odstartovali uvítacím slovem našeho Filipa, který se ujal role moderátora (a obstál na výbornou). Slovo pak dostal Martin Šrámek, kapitán adidas Runners Prague. Představil celou komunitu a také nový model adidas - Solar Glide 5, který si každý mohl otestovat a vzít na společný výběh. Každý si navíc zdarma mohl vyzkoušet Footscan, diagnostiku došlapu a omrknout nejnovější modely běžeckých bot a oblečení.

 

Pak jsme rozběhali i mozkové závity účastníků v podobě kvízu. Otázky byly jak běžecké, tak o komunitě adidas a T4R. Hrálo se o zajímavé běžecké ceny - ve hře byly modely adidas Solar Glide 5 či startovné na Volkswagen Maraton Praha 2022. A kdo vyhrál? Na vítěze si ještě chvilku počkej, ať vše neprozradíme hned na začátku!

Společný výběh

Jelikož jsme běžecká speciálka, tak nemohl chybět společný výběh. Rozděleni do tří skupin jsme obuli běžecké boty a vyběhli do víru velkoměsta. Srdcem Prahy po Náplavce až do baru Kayak na lodi přímo pod Vyšehradem. Osvěžili jsme se drinkem (nealko, samozřejmě!), prohodili pár slov a udělali společnou fotku na památku. Po sérii fotek jsme se rozběhli zpátky na prodejnu, kde nás čekalo občerstvení. Chlebíčky, vynikající brownies a Prosecco na přípitek.

Sláva vítězům

Po doplnění energie přišlo na řadu vyhlášení vítězů kvízu a tomboly. Kdo tedy nasbíral nejvíce bodů a co si odnesl/-la?

  • 1. Místo - Daniela Struhárová, která vyhrává boty adidas Solar Glide 5
  • 2. Místo - Martin Zajíc, který si odnáší boty adidas Solar Glide 5
  • 3. Místo - Roman Heincl, který vyhrává registraci na Volkswagen Maraton Praha 2022

Gratulujeme!

 

Na konec proběhlo losování tomboly, ve které si každý odnesl nějakou cenu dle svého výběru. Následoval přesun na Náplavku, kde zábava směle pokračovala!

Top4Running ft. adidas Runners Prague

Jak je zmíněno výše, slavili jsme nejen další společný rok, ale také nově vzniklé partnerství s partou skvělých běžců a lidí z adidas Runners Prague. Na co se můžeš v rámci spolupráce těšit?

  • Pravidelné výběhy - Každý čtvrtek od 18 hodin vybíháme z pražské prodejny na Náplavní právě pod taktovkou trenérů z adidas Runner Prague.
  • Konzultace s trenéry - Chceš poradit s běžeckou technikou? Nebo jak správně u běhu dýchat? Zeptej se adidas trenérů, kteří ti poradí s čím budeš chtít.
  • Síla komunity - Nezáleží na tom, zda jsi profík, nebo hobbík. Přijď zažít energii běžecké komunity, zasportovat si a pobavit se!

Na konec ještě jedno veliké DÍKY! Za vytvoření skvělé atmosféry a za jedinečné úterní odpoledne. Věříme, že sis oslavu užil/-a stejně, jako my a těšíme se na příští rok. A v neposlední řadě díky také za to, že běháš právě s námi a motto GO FASTER. TOGETHER. měníš ve skutečnost. 

Tvůj Top4Running tým

Top4Sport_tým