Expedujeme do 24 hodin. Doprava zdarma od 2 000 Kč.

2 dny, 360 kilometrů trati, 243 týmů, 2834 běžců, 407 aut, 87480 celkem uběhnutých km. Jedna výzva, spousta zážitků.

Nohy už přestaly bolet, spánkový deficit byl dorovnán a 3. ročník Vltava Run se stal součástí historie a opět nesmazatelnou vzpomínkou v našich myslích.

Nádhernou tratí se tentokrát nejméně kochal a nejrychleji prohnal Beermental team v čase 22h 57m 16s, čímž téměř o hodinu překonal výsledek loňského vítěze. Druhým nejrychlejším týmem byli slovenští Monsters Slovakia Attack s časem 23h 35m 58s. Na třetím místě doběhli lonští šampioni HSH Suunto Service Team v čase 23h 54m 48s, čímž dokonce o 22 vteřin překonali svůj loňský čas, který ale nyní již na 1. místo nestačil. Nejrychlejším čistě dámským týmem se staly, po velmi napínavém finiši, Run For Fun Ladies s časem 33h 5m 20s. V kategorii týmů startujících se 7-9 běžci vyhrál NOCNIBEH.cz s časem 28h 6m 35s. Jediným týmem, který běžel pouze se šesti členy byl SIXPACK 3.0. do cíle doběhl za 29h 6m 59s. Závodu se opět účastnil i tým nevidomých běžců Nadace Leontinka se svými traséry a jejich neskutečné výkony, kterými rozhodně nepatřili k nejpomalejším, budily obdiv během celého závodu. Kompletní výsledky Vltava Run 2016 máte tady.

Vltava Run ale jako vždy nebyl jen o výsledcích, ale i o příbězích, které během této akce její účastníci zažijí a co jsou ochotni pro svoji účast obětovat. Vyprávět by mohli manželé Pavlíkovi z týmu Pot a krev, kteří si mezi svými 1. a 2. úseky závodu „odskočili“ na svatbu příbuzného do 300 km vzdálených Orlických hor, nebo jeden z nevidomých běžců týmu Nadace Leontinka, kterého jeho tým zapomněl na jedné z předávek a ke svým ho opět dopravil až jeden z našich servisních týmů. Dvojnásobnou radost měl Iain Fanthorpe z týmu Scrambled Legs, který si poslední úsek prodloužil o další 4 km s cílem v podolské porodnici, kam přiběhl ověnčit medailí z Vltava Runu svého čerstvě narozeného syna. Příběhů napsal Vltava Run 2016 opět mnoho a budeme rádi, pokud se s námi budete chtít podělit o ty svoje. Pište nám na info@vltavarun.cz, nebo na náš Facebook.

Pokud jste během závodu zjistili nějaké nedostatky ve své běžecké výbavě, nebo si prostě jen myslíte, že za svůj letošní výkon byste se měli odměnit, vězte, že ještě do 31. května můžete využít krásné slevy 35 % z původních cen na produkty Nike ve vaší běžecké speciálce Top4Running.

Probírejte se fotografiemi a užívejte si pocity vítězů, kterými pro nás všichni jste. My se probíráme těmi vašimi na facebooku a instagramu. V následujících dnech několik z vás potěšíme vyhlášením vítězů #vltavarun fotosoutěže.

Děkujeme vám, že jste se zúčastnili. Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří se na zajištění závodu podíleli. Děkujeme všem partnerům, kteří opět udělali letošní ročník o kus lepší. Děkujeme a těšíme se zase za rok!