Navštiv nás na maratonském Sport Expu

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Svátek běhu pražský maraton se blíží a my nebudeme chybět. Od 4. do 6. 5. najdeš náš Top4Running pop-up store na Výstavišti Praha Holešovice. Co tě tam čeká?

Na Sport Expu v pravém křídle Průmyslového paláce v Praze v Holešovicích najdeš hned vedle výdejny startovních setů na pražský maraton zmenšenou verzi tvojí běžecké speciálky Top4Running se vším, co k ní patří. Kromě speciálních cen top produktů z naší nabídky tě zde čeká spousta zajímavých dárků, služeb a akcí.

Nejmodernější analýza došlapu Footscan

Pro výběr té pro tebe nejvhodnější běžecké boty je potřeba zjistit, jaký máš běžecký došlap. Pro tuto analýzu používáme nejmodernější a nejpřesnější technologii Footscan. V našem pop-up store na Sport Expu bude analýza footscanem po celou dobu ZDARMA. Máš tak jistotu, že si od nás odneseš boty, které ti budou opravdu nejvíce sedět. Více o Footscanu si přečti zde.

Najdi styl s Nike

Nech si poradit s výběrem nejvhodnější sportovní podprsenky od Nike expertky na dámský styling. Seznámí tě také se všemi aktivitami Nike+ Training Clubu i Nike+ Run Clubu. Nike expertku potkáš v Top4Running pop-up store na Sport Expu každý den v těchto časech:

Čtvtek 4. 5. 15:00 - 16:00

Pátek 5. 5. 15:00 - 19:00

Sobota: 6.5. 10:00 - 12:00 & 14:00 - 18:00

Termínovka Českého atletického svazu a běžeckého portálu Český běh

Oficiální termínovka běhů 2017, kterou vydává Český atletický svaz společně s běžeckým portálem Český běh, je nadupaná tím nejlepším, co český běžec může chtít. Pokud termínovku ještě nemáš a hledáš inspiraci, na které závody se vydat, stav se během Sport Expa v Top4Running pop-up store a termínovku si vyzvedni na pokladně. Je ZDARMA.

Jak zaběhnout maraton pod dvě hodiny? Nike Breaking2 story.

Zaběhnout maraton pod magickou hranicí dvou hodin? Zdá se ti to nemožné? Nike opět posouvá hranice běhu s projektem Breaking2.

Vybraní běžci Lelisa Desisa, Eliud Kipchoge a Zersenay Tadese tě již tuto sobotu ráno možná přesvědčí, že lidské limity se dají stále posouvat výš a výš i díky úžasným Nike technologiím.

Více o tomto úžasném příběhu se dozvíš v Top4Running pop-up store na Sport Expu, nebo přímo na http://www.nike.com/cz/cs_cz/c/justdoit.

Aktuální novinky z pokusu pokořit dvouhodinovou hranici maratonu sleduj na http://news.nike.com/nike-breaking2-two-hour-marathon.

Fanoušek je součást týmu

Chceš být členem české atletické reprezentace? Jsi správný fanda, který drží palce našim skvělým atletům? Ve spolupráci s Nike a Českým atletickým svazem jsme pro tebe připravili kolekci Fanoušek je součást týmu, kterou si můžeš prohlédnout, vyzkoušet a koupit přímo u nás na Sport Expu.

#runjinak Sport Expo speciál

Chtěl bys začít běhat jinak? Baví tě běhat jen tak, nebo hledáš bláznivou běžeckou výzvu? To vše můžeš zažít hned ve čtvrtek 4. 4. s moderátorem, youtuberem a tak trochu jiným běžcem Tomášem Touhou na jeho #runjinak běhu přímo z maratonského Sport Expa. Čeká tě kopec zábavy, Tomáš Touha s kamerou, DJ a soutěže o parádní Nike ceny. Tak neváhej a registruj se teď. Kapacita je omezená. Převlékací kabinka, pitný režim a úschovna ti budou k dispozici.

Program akce: 

16:30 - 17:00 prezence v Top4Running pop-up store na Sport Expo
17:00 - 17:30 rozcvička s Nike+ Run Club trenéry
17:30 - 18:00 start 3,9 km běhu
18:00 - 18:30 vyhlášení vítězů, předávání cen

Zatrénuj si s legendou československého běhu

Róbert Štefko a jeho Běžecká škola tě zvou v pátek 5. 5. večer do Top4Running pop-up store na letošní Sport Expo, abyste si spolu zatrénovali a popovídali o atletickém tréninku, sportovní výživě a běhání obecně. Využij skvělou možnost poznat legendu československého běhu a načerpat její cenné zkušenosti. Převlékací kabinka, pitný režim a úschovna ti budou k dispozici. Vítáni jsou běžci všech výkonostních kategorií.

Program akce:

17:30 sraz

18:00 zahájení tréninku

19:00 konec tréninku

Předmaratonský rozklus s Vítkem Pavlištou

Jeden z hlavních českých favoritů pražského maratonu Vítek Pavlišta se jde v sobotu po poledni naposledy před velkým závodem rozklusnout. Máš jedinečnou šanci se k němu přidat. 

Vítek na tebe bude čekat od 12:30 v Top4Running pop-up store na Sport Expu. Ve 13:00 společně vyběhnete a v cca 14:00 se vrátíte zpátky. Vítek s tebou půjde 8 km v pomalém tempu ve Stromovce, pak protažení, abeceda, rovinky (cca 200 m svižně, 4-5x). Zároveň můžeš z Vítka vytáhnout spoustu užitečných tipů a zkušeností nejen k maratonu. Převlékací kabinka, pitný režim a úschovna ti budou k dispozici. Akce je určena pro pokročilé běžce.

Toto vše tě tedy čeká v Top4Running pop-up store na maratonském Sport Expo 2017. Tak se za námi určitě stav. Těšíme se na tebe.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.