END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů -- days --:--:-- Kup teď
Rychlá novinka je tu: Nike ZoomX AlphaFly NEXT% 2

Rychlá novinka je tu: Nike ZoomX AlphaFly NEXT% 2

15. 6. 2022 3 min. čtení

Air Zoom Alphafly Next% Flyknit 2 je tu! Žhavá novinka od Nike tě požene vpřed rychlostí blesku na maratonské vzdálenosti.

Nejrychlejší bota Nike, bota Eliuda Kipchoge, se kterou senzačně překonal maratonskou hranici 2 hodin. Nyní je vylepšena a na jejím vývoji se podílel samotný Kipchoge: představujeme ti novou 

Kup teď

Nike Air Zoom Alphafly NEXT% 2- Prototype Colorway!

Tento zcela nový model je sněhově bílý. A my jsme měli exkluzivně příležitost ho vyzkoušet ještě před jeho oficiálním vydáním. A jaká bota je? Stručně řečeno: jakmile ji obuješ, už si nebudeš chtít znovu nazout své staré běžecké boty.

Na testovací běh jsme se potkali v Paříži s olympionikem Benjaminem Robertem. Je čtyřnásobným francouzským šampionem na 800 metrů a atletem Nike. Testoval a hodnotil novinku Nike Air Zoom Alphafly NEXT% 2- Prototype Colorway spolu s námi. 

Takže, proč ten hype všude kolem?

Stejně jako u svého předchůdce má Nike Air Zoom Alphafly NEXT% 2- Prototype Colorway tlustou, ale lehkou podrážku. To ti dodá kombinaci optimálního pohodlí a rychlosti.

  • VĚTŠÍ A LEPŠÍ ODRAZ - Jednotky Zoom Air a pěna ZoomX po celé délce poskytují systém odpružení Nike s nejvyšší návratností energie a zvětšují odraz při každém kroku. Tenká pryžová podešev zvyšuje trakci a dodává více pěny ZoomX pod odpružením Zoom Air. Tato dodatečná pěna dodává nejen větší odraz, ale také pomáhá zlepšit přechod z paty na přední část chodidla.
  • FRESH I NA POSLEDNÍCH KM - Pěna ZoomX po celé délce ti dodá ultralehký a citlivý pocit při běhu. Je navržena pro rychlost, ale také poskytuje odpružení, abys zůstal/-a svěží i při posledních kilometrech maratonu. Udržuje pohodlí přesně tam, kde ho potřebuješ.
  • STÁLE V POHYBU - Celá délka karbonové desky poskytuje jakýsi pocit přetočení dopředu, díky kterému budeš chtít dělat stále další a další kroky. Doslova tě požene vpřed a pomůže ti v plynulosti běhu. Přední část chodidla i pata nabízejí o něco širší základnu pro stabilní platformu, takže zatáčky zvládneš s přehledem.

2