END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů Kup teď

Nike Joyride

Nike Joyride jako nejnovější patentovaná inovace společnosti Nike doplňuje rozmanitou škálu tlumicích platforem Nike Air a Nike React. Joyride skvěle pohlcuje nárazy při dopadu, je překvapivě lehká, výborně vrací vydanou energii a dobře se postará o vaše nohy.

Nike Joyride

Specifika: 

  • Nike Joyride je patentovaný systém tlumení společnosti Nike a tvoří ho tisíce kuliček z termoplastického elastomeru (TPE).
  • Tyto kuličky se nacházejí v kapslích navržených speciálně pro jednotlivé zóny, ve kterých se pěna může roztahovat do všech směrů (tzv. multidimenzionální posun).
  • Celý systém tak vytváří dynamický podklad chodidla, který se dokonale přizpůsobí tvaru vaší nohy.
  • Velikost jednotlivých kapslí se odvíjí od toho, jak chodidlo při pohybu dopadá na zem. Například kapsle na patě je větší, aby pohltila nárazy, a kapsle pod prsty zase usnadňují plynulý přechod chodidla dopředu.
  • Budete tak mít pocit, jako byste běželi po bublinkách.

Jyoride

Technologie:

  • Joyride je výsledek opakovaných intenzivních testů. Nejdřív bylo otestováno sto padesát různých materiálů, a teprve potom byl na výrobu kuliček vybrán termoplastický elastomer (kopolymer plastu a gumy).
  • Použití kapslí také vyřešilo problém s příliš velkým pohybem kuliček pod chodidlem, což bývalo nepohodlné. Odborníci ze společnosti Nike tak mohli vytvořit zóny pro každou iteraci obuvi Nike Joyride.
  • Kuličky jsou rozptýleny uvnitř kapslí tak, aby se přesně pohybovaly v daných zónách, které reagují na potřeby jednotlivých fází kroku. (Pokud by například bylo v jedné botě celkem osm tisíc kuliček, polovina z nich by se nacházela pod patou, kterou tak chrání při dopadu, a pět procent by mělo na starost tlumení pod prsty.)

Joyride

Technologie Nike Joyride bude uvedena na trh jako součást obuvi Nike Joyride Run Flyknit. Měkké tlumení a plynulý přechod z paty na špičku lépe pohlcuje dopady, což je důležité jak pro ostřílené maratonce při výklusu, tak pro nováčky, kteří zatím hledají svůj správný styl, a obuv je tak určena pro všechny běžce.

Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Maxfly
nike
Nové
ZOOM JA FLY 3
nike
ZoomX Vaporfly Next% 3
nike
Nové
ZoomX Vaporfly Next% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT%
nike
Nové
Invincible 3
nike
Nové
Air Zoom Maxfly
nike
Air Zoom Victory Racing Shoe
nike
ZoomX Dragonfly
nike
ZoomX Dragonfly Bowerman Track Club
nike
Předchozí
Další