END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů Kup teď

Nike Pegasus UTMB Trail 

Příští pondělí startuje oblíbený horský ultramaraton Ultra-Trail du Mont Blanc a Nike přichází s oblíbenou běžeckou botou Nike Pegasus v trailové úpravě v limitované edici vydané právě k oslavě tohoto svátku světového horského běhání.

Pegasus UTMB Trail

Závod se běží napříč Francií, Itálií a Švýcarskem a právě vlajky těchto tří států jsou malým detailem nad patou boty. Stejně tak i celá trasa závodu společně s mapou státních hranic je vyobrazena na vložce boty.

Dalším detailem boty je výškový profil celého 166 km dlouhého ultramaratonu, který je znázorněn na jazyku. 

Nike Pegasus UTMB Trail

UTMB je typické pro svá dvě místa: startovní Chamonix (v nadmořské výšce 1035m.n.m.) a nejvyšším vrcholu celého závodu, Pyramides Calcaires. Právě tyto body jsou zakresleny na pravé a levé patě.

Nike Pegasus UTMB se pyšní horní částí ze síťoviny, která zlepšuje odvod potu, odolnou kůží v oblastech, kde dochází k vysokému opotřebení např. od větviček či kamenů, jako je špička a pata. Tyto části mají také vlastní Air Zoom jednotku, která umožňuje správnou reakci a stabilitu na nerovných cestách. Podešev je lemovaná zvětšenými oky s plochými vrcholy, které poskytují lepší trakci na mokrém a volném povrchu a nabízejí snadný přechod z terénu na silnici.

Pegasus UTMB Trail

Za Nike Pegasus UTMB Trail stojí skvělý příběh, který stojí za to! Buď jeho součástí!

Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Maxfly
nike
Nové
ZOOM JA FLY 3
nike
ZoomX Vaporfly Next% 3
nike
Nové
Air Zoom Alphafly NEXT%
nike
Nové
Invincible 3
nike
Nové
Air Zoom Maxfly
nike
Air Zoom Victory Racing Shoe
nike
ZoomX Dragonfly
nike
ZoomX Dragonfly Bowerman Track Club
nike
Zoom Fly 4
nike
Předchozí
Další