Speciální akce na vybrané modely Nakupuj

Nike Running meeting v Berlíně

Minulý týden jsme se na pozvání Nike Running podívali na dva dny do Berlína. Čekal nás pestrý program po celou dobu zpestřený letními zážitky.

Nike Running meeting

Hlavním cílem bylo vyzkoušet si a dozvědět se důležité informace o Nike Fast Packu, kam patří Nike Pegasus 36, Nike Turbo 2, Nike Zoom Fly 3 a Nike Vaporfly NEXT%.

Všechny boty jsme si postupně proběhli, abychom ucítili rozdíl v tlumení, návratnosti energie i pohodlí svršku. Motto a cíl celé Nike Fast Pack edice je: to make every runner faster. Nezáleží tedy jaký jsi běžec a jaké běháš objemy. V nabídce Fast Packu si vybere opravdu každý.

Nike Air Zoom Pegasus 36 - skvělý model na nejen silniční běhání, který zvládne i drsnější terény. Jednotka Air Zoom po celé délce podrážky zajišťuje citlivé tlumení a pryžová podešev zvyšuje odolnost a přilnavost.

Nike Zoom Turbo 2 – oblíbený model Pegasus s podporou pěny ZoomX, která je i v nejrychlejších Vaporfly NEXT%. Pěna ZoomX ti poskytne vynikající schopnost zachování energie. Oproti Pegasus 36 mají Turbo 2 lehčí materiál ve svršku. Boty jsou doporučovány především silničním a „Street runners“.
 

Nike Zoom Turbo 2

Nike Zoom Fly 3 – skvělá obuv pro závodní nasazení. Podrážka z uhlíkových vláken ti poskytuje pocit stability během tvého běhu. V mezipodešvi najdeš pěnu Nike React, která ti v kombinaci s karbonovým plátem zaručí pružné odtlumení, udržení svižného tempa a dlouhou životnost. Pro většinu běžců se jedná o skvělou závodní botu, díky které dosáhnou svých rekordů.

Nike Zoom Fly 3

Nike ZoomX Vaporfly NEXT% - nejrychlejší bota z dílny Nike vybavena největším množství pěny ZoomX, která ti přináší největší schopnost zachování energie. Vylepšené tlumení pod chodidlem a snížení hmotnosti ti přináší zároveň i maximální pohodlí. Bota je navíc pokryta inovativním materiálem VaporWeave, který je lehký, prodyšný, skvěle drží a zároveň má i vylepšené postranní šněrování což zmírňuje tlak na horní část šlach.

Vaporfly NEXT%

Po teoretickém i praktickém školení nás čekal milý rozhovor s předním rakouským atletem Valentin Pfeilem, který se právě v Berlíně připravuje na svůj závod sezóny, Berlínský maraton. Měli jsme možnost si s ním hodinu podívat o jeho přípravě, tréninku, straně a zkušenostech s Nike výbavou, ve které běhá. Řekla bych, že to byla další „nalévárna inspirace“ které se běžci může dostat.

No a díky tomu, že nám počasí opravdu hrálo do karet a „summer running meeting“ byl opravdu letní, tak jsme na místě i využili i různé sportovní aktivity. Tou poslední bylo týmové plavání do cíle, kde na nás čekaly známé oranžové krabice s překvapením pro další den, který měl být tentokrát odpočinkový a regenerační.

Druhý den jsme začali výběhem v nových Nike JOYRIDE, napříč Berlínem do jóga studia, kde následovala lekce protažení a relaxace. Po tomto aktivně relaxačním ránu jsme vyrazili do Nike Studia, kde nám Nike JOYRIDE byly oficiálně představeny a detailně popsány.

Nike Joyride

Pro představení bot se podívej na naše krátké video na Instagramu, kde botu představuje český EKIN Hynek.

Poslední přednáškou a workshopem dohromady byla hodina se sportovním lékařem Paulem Schmidt-Hellingerem, který nám ukázal několik triků, jak na masáž vlastního těla, abychom docílili kvalitní regenerace a uvolnění bez nutnosti neustále navštěvovat fyzioterapeuta

Nike JOYRIDE jsou z mého pohledu opravdovou inovací a skvělým doplňkem běžeckého botníku. Kuličky v podrážce se přizpůsobí tvému chodidlu stejně jako to dělá například sedací vak. Tvůj běh je tak mnohem příjemnější a ty nemusíš řešit pauzu po intenzivních závodech, jelikož Nike JOYRIDE ti během běhu zaručí skvělé tlumení a návratnost energie, že nebudeš vůbec unavený a dodržíš svou naplánovanou kilometráž.

Nike Joyride

V Berlíně bylo skvěle, načerpali jsme spoustu znalostí, inspirace i motivace. Všechno se vám snažíme předávat na našich sociálních sítích, a tak nás nezapomeň sledovat na Instagramu a na Facebooku.

Běhej s radostí!

Iva

M MONT BLANC CARBON
altra
ENDORPHIN PRO 4
saucony
Udržitelnost
AIR MAX 270
nike
Nové
ZOOM JA FLY 3
nike
WMNS AIR FORCE 1 '07
nike
Cloudboom Echo 3
onrunning
Nové
Vaporfly 3 Premium
nike
Vaporfly 3
nike
Nové
SWOOSH WRISTBANDS
nike
SUPERBLAST
asics
Nové
Invincible 3
nike
Nové
FuelCell Rebel v4
newbalance2
Předchozí
Další