Nová jarní kolekce bot - Nike Air Zoom Fly2 & Zoom Structure 18

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

V tomto blogu se zaměříme na novinky tohoto jara z tzv. Nike Stable ride, tedy boty s pronační podporou, které podle statistik potřebuje až 70% běžců. Pod lupu jsme vzali nový model Nike Zoom structure 18 a Nike Air Zoom Fly2

Pronace a Supinace
Nike Air Zoom Fly2

Nike Zoom Structure 18

Nike Zoom Structure 18 je součástí nové generace běžeckých bot s pronační podporou. Výborně se hodí pro běh na silnici a zpevněném povrchu. Svršek je vyroben technologií flywire, která jej odlehčuje, zpevňuje a poskytuje příjemné klima. Mezipodešev poskytuje výjimečnou stabilitu a citlivé tlumení díky trojité hustotě dynamic support a legendární jednotce Zoom Air, která se nachází v přední části. Podešev je vyrobena z ekologické pryže s Waffle profilem pro odolnost a skvělou trakci, navíc je díky flex drážkám dosaženo plynulého běhu.

Shrnutí technologií: Flywire, Zoom Air, Waffle, Dynamic support

Koupit

Nike Air Zoom Fly2

Nike Air Zoom Fly2

Nike Air Zoom Fly2 je navazujícím modelem na legendární Air Zoom Fly, kterých se prodali stovky tisíc kusů po celém světě. Bota disponuje technologií Dynamic support, která zajišťuje pronační podporu a je ideální volbou pro běh na silnici a zpevněném povrchu. Tato nová verze nabízí elegantní design a odlehčené provedení, které ti padne a ihned si jej oblíbíš. Technologie Air Zoom poskytuje spolehlivé tlumení při každém kroku a citlivý kontakt se zemí. Obsahuje také BRS1000, což je směs uhlíku a pryže s vylepšenou odolností umístěná v podešvi a navržena tak, aby bota pohodlně zvládla až 1600km. Samozřejmostí je Waffle profil na podrážce, který zajišťuje perfektní trakci.

Shrnutí technologií: Zoom Air, Waffle, Dynamic support, BRS1000

Koupit

Komentáře

    Okomentuj článek, zatím tak nikdo neudělal

Pro okomentování se musíš zaregistrovat nebo Přihlášení.