END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů Kup teď
Nová Nike atletická týmová kolekce - exkluzivně v Top4Running

Nová Nike atletická týmová kolekce - exkluzivně v Top4Running

16. 2. 2021 3 min. čtení

Vybav sebe a svůj tým profesionální výbavou na nejbližší závod.

Znáš ten pocit, když profesionální atleti mají vždy to nejstylovější a nejnovější vybavení, zatímco tobě přijde, že ztrácíš sekundy nebo centimetry, protože se během závodu ve svém oblečení necítíš komfortně?

Vyřešíme tvůj problém, představujeme ti novou Nike atletickou týmovou kolekci, která je exkluzivně dostupná pouze v Top4Running!

"Šaty dělaj člověka" - a atlety! S novou Nike týmovou kolekcí můžeš posunout své závodní oblečení na nový level!

Jen v Top4Running ti nabízíme zcela nové Nike oblečení v různých barevných variacích v čase Olympijského roku - máme toho hodně i pro tvůj klub!

Podívej se na kolekci

Nechali jsme naši novou kolekci otestovat na vlastní kůži Nele Weßela, německou vicemistryni U20 na 800 m, a Julia Lawnika, 3. na mistrovství Evropy a několikrát německého šampiona na 1500 m, a získali je na naše focení!

Zatímco Nele je přesvědčena hlavně o kvalitě materiálu, Julius rovnou říká: "nejlepší týmové oblečení, jaké jsem kdy měl!"

feeffd

Nezáleží na tom zda běháš, sprintuješ, skáčeš nebo vrháš - oblečeme každého podle jeho disciplíny, velikosti a preferencí! Stačí navštívit náš web a poskládat si kompletní vybavení přímo pro sebe a svůj tým nebo si zdarma nechat poradit od našich specialistů.

Nakup teď!

Oblečení umíme také potisknout logem tvého klubu nebo dle individuálních požadavků.

Pokud máš otázky, osobně se účastníme množství závodů a můžeš nás také kdykoliv kontaktovat přes e-mail: sales@top4sport.com