END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů -- days --:--:-- Kup teď
Nová obuv Asics Novablast™ pro pružný krok

Nová obuv Asics Novablast™ pro pružný krok

9. 3. 2020 3 min. čtení

V nové obuvi NOVABLAST™ v odlehčeném provedení ucítíte pod chodidly spoustu energie, což bude vyhovovat hlavně mladším běžcům, které baví svižný běh. 

Díky jedinečnému provedení v řadě výkonnostní běžecké obuvi ASICS dodá model NOVABLAST™ spoustu energie těm, kteří by rádi při běhu zažili i zdravou dávku zábavy. Už nápadné provedení tohoto modelu naznačuje, jakému typu běžců bude nejvíc vyhovovat. Někteří z mladší generace běžců od obuvi nevyžadují jen výborný výkon, ale i pocit zábavy, aby se cítili skvěle a běh si ještě víc zamilovali. Tento pocit vám obuv přináší proto, že provedení mezipodešve NOVABLAST™ bylo inspirováno trampolínou, takže se postará o příjemně pružný krok. Běžcům také dodá spoustu energie, aby si rychle našli svůj rytmus a běželi co nejrychleji.

Asics Novablast

Díky nové mezipodešvi FLYTEFOAM™ Blast jsou tyto boty sice měkké, ale zároveň i responzivní. A navzdory hmotnosti pouhých 275 (pánský model) a 225 gramů (dámský model) se provedení mezipodešve obuvi NOVABLAST spolehlivě postará o pružný krok. 
Svršek je vyroben ze síťoviny s vynikajícím chladivým prouděním vzduchu. Je nejen měkký a pohodlný, ale také dostatečně pevný, aby byl nohám oporou, aniž by na něm musely být našity nebo nalepeny další zpevňující prvky. Podešev modelu NOVABLAST™ je vyrobena z gumy AHARPLUS™, která se může pochlubit trojnásobnou odolností proti oděru ve srovnání s naší tradiční podešví, vydrží déle a má lepší záběr.


Asics Novablast


Junichiro Tateishi, generální ředitel oddělení pro výzkum funkcí obuvi v institutu sportovních věd ASICS Institute of Sport Science, k botě dodává: „Nová mezipodešev FLYTEFOAM™ Blast má nejen podporovat běžce při běhu, ale má také do běhu vnášet zábavu a hravost.“

Být členem Top4Running Club se vyplatí

S námi budeš vždy rychlejší. Přidej se do našeho věrnostního programu a čerpej spoustu skvělých výhod.

Přidej se do klubu

METASPEED SKY+
asics
Udržitelnost
GEL-NIMBUS 25
asics
Udržitelnost
GEL-KINSEI BLAST W
asics
Udržitelnost
GEL-KAYANO 29
asics
Udržitelnost
NOVABLAST 2
asics
METASPEED SKY+
asics
Udržitelnost
GEL-KAYANO 29
asics
Udržitelnost
MAGIC SPEED 2
asics
Udržitelnost
NOOSA TRI 14
asics
Dárkový poukaz v hodnotě 5000 Kč
top4running-prod
METASPEED SKY W
asics
METASPEED SKY
asics
Předchozí
Další