END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů -- days --:--:-- Kup teď
Nové adidas SOLARBOOST 3

Nové adidas SOLARBOOST 3

17. 12. 2020 3 min. čtení

Dokonalý společník ✅ na dlouhé vzdálenosti, to jsou nové adidas SOLARBOOST 3.

Ultra komfort: To je to, co si většina adidas běžců spojí s teniskou SOLARBOOST. I třetí generace zůstává věrná heslu: Čím víc energie dáš, tím víc dostaneš zpět. SOLARBOOST, inspirovaný leteckým průmyslem, je vysoce technická obuv pro běžce s vysokým počtem naběhaných kilometrů. A právě tento věrný společník pro každou vzdálenost dostal novou aktualizaci.
Pod motivem - věř své obuvi, věř svému běhu - vznikla aktuální kampaň „Důvěřuj svému běhu“ pro nové SOLARBOOST 3:

fgdgdf

Nová teniska – ještě více usměrněné energie

 

Navrhnutý síťovaný materiál s překrytími

Vzniklý síťový materiál je s přesností vyztužen pomocí Tailored Fiber Placement. Jedná se o všité vyztužení pro cílenou podporu ve střední části chodidla, která zajišťuje vysoký komfort už od prvního kroku. Pata ze síťoviny je navíc nově ořezána o něco výše a nabízí tak podstatně vyšší pohodlí.

Mezipodrážka BOOST s torzním systémem Linear Energy Push

Promyšlená podrážka BOOST: Poskytuje maximální komfort a návrat energie při jakýchkoliv venkovních teplotách. V kombinaci s LITESTRIKE (super lehká, super pohodlná technologie tlumení) vzniká daleko procítěnější pocit běhu. Torzní systém Linear Energy Push (LEP) se navíc pohybuje zároveň s chodidlem pro plynulé přistání a podporu ve středu chodidla při odrazu. Optimalizuje se tak volnost pohybu od zadní části až po přední část chodidla.

Stretchweb s gumou Continental

Podrážka Stretchweb se přirozeně ohýbá pro energickou jízdu a pneumatika Continental Rubber vám poskytne vynikající trakci.

SOLAR a Fitcounter Ferse

Dále byl také vyvinutý Fit Counter na patě adidas SOLARBOOST 3. Tato podpora paty zaručuje volnost pohybu achillovky a také to, že bota lépe padne. Solar Propulsion Rail (rámová konstrukce) stabilizuje a vede nohu. Díky tomu je SOLARBOOST 3 dokonalou směsí neutrální a stabilní tenisky.

Primegreen

Primegreen je označení adidas pro výrobky z recyklovaných materiálů, což tedy platí i pro nejnovější SOLARBOOST 3.

 

Nové SOLARBOOST 3 byly navrhnuty pro stabilní a responzivní běh. Poznej energii, která zná jediný směr: kupředu.

Získej své SOLARBOOST 3