Speciální akce na vybrané modely Nakupuj
pic

O nás

Top4Running je domovem pro všechny běžce. Nezáleží, jestli běháš ve městě, na oválu nebo v terénu, vybavíme Tě běžeckou obuví, která ti padne jako ulitá a bude ti sloužit přesně podle tvých představ. K tomu se u nás můžeš obléct od hlavy až k patě do stylového, a především funkčního běžeckého oblečení, v němž bude zdolávání dalších kilometrů ještě větší radost. Chybět nemůže ani další vybavení jako jsou batohy nebo stále oblíbenější sportovní hodinky. A protože věříme, že na kvalitě záleží, najdeš u nás jen to nejmodernější a nejkvalitnější vybavení od prověřených světových značek, za to ručíme.

Existuje milion důvodů, proč běháme a milion způsobů, jak běháme. My věříme, že ať už běháš o světové rekordy, nebo čistě pro zábavu, na atletickém oválu nebo v přírodě, o samotě, nebo s parťákem, pravidelně, nebo jen občas, všechny by nás měla spojovat jedna věc. Radost z běhu. Jako zkušený tým běžců víme, co taková radost obnáší, a proto ji chceme prohlubovat a šířit dál. Aby nás běhalo ještě víc, abychom se stále zlepšovali, aby nás to nikdy nepřestalo bavit.

Historie TOP4SPORT

2010

Zakládáme společnost Top4Sport a zahajujeme spolupráci s Nike

2011

Navazujeme spolupráci s prvoligovým klubem FC Slovan Liberec

2012

Spouštíme specializovaný fotbalový e-shop Top4Football

2013

Spouštíme e-shopy Top4Running a Top4Fitness

2014

Otevíráme prodejnu Top4Football v Praze, nejmodernější fotbalovou speciálku ve střední Evropě. Spolupracujeme s více než 100 kluby od první ligy po okresní přebor.

2015

Expandujeme na Slovensko, zahajujeme provoz prodejny Top4Football v Bratislavě. A zároveň otevíráme prémiovou prodejnu Top4Running v Praze. Zahajujeme spolupráci s Českým atletickým svazem.

2016

Stáváme se partnerem Slovenské fotbalové reprezentace

2017

Expandujeme do Maďarska a Rumunska. Spolupracujeme se 7 prvoligovými kluby v Čechách a na Slovensku

2018

Expandujeme do Německa, Rakouska a Španělska. Spouštíme e-shop Top4Street

2019

Top4Sport se stává hrdým členem 11TeamSports Group, největšího fotbalového prodejce v Evropě.

Kamenné prodejny

TOP4RUNNING - PRAHA

Náplavní 1 , Praha 2

tel.: +420 222 746 424
e-mail: info@top4running.cz