Slevy pro členy klubu právě teď Staň se členem
Osobní recenze: New Balance PWR-X Sprint-Spike

Osobní recenze: New Balance PWR-X Sprint-Spike

26. 1. 2023 3 min. čtení

Značka New Balance vydala nové sprinterské tretry a my jsme je pro tebe mohli přednostně otestovat. Představujeme ti unisex model NB PWR-X!

Společnost New Balance vydala nové tretry! Od doby, co atletka New Balance Sydney McLaughlinová dosáhla v tretrách NB nového světového rekordu v běhu na 400 m s překážkami, jsou jejich tretry mezi sprintery velmi žádané.

Jmenuji se Djamila Böhm, jsem německá mistryně v běhu na 400 metrů překážek a velmi mě lákalo vyzkoušet tyto nejnovější tretry NB. Tak jdeme na to!

1

Dva nejdůležitější aspekty při výběru treter: hmotnost a stav podrážky.

V obou případech si NB PWR-X Spike vede velmi dobře: Závodní bota je velmi lehká a má velmi tvrdou podrážku.

Součástí tretry NB PWR-X je samozřejmě také deska z karbonových vláken. Ta zajišťuje extrémně tvrdou podrážku a tuhý, citlivý pocit pod nohama. Kromě toho je tato závodní bota vybavena mezipodešví FuelCell se silnými odrazovými vlastnostmi, které zajišťují zvýšenou návratnost energie při každém kroku. Pěna FuelCell tě při tempových bězích znatelně posune vpřed.

Velmi lehký svršek z příjemných tkanin poskytuje pohodlí při každém nošení.

2

Ideální pro vzdálenosti od 60 do 400 m s překážkami i bez nich.

Kolíky s hřeby jsou do unisex boty již integrovány a mají dobrou přilnavost. Celkem je zde šest hřebů. Obvykle jich mám ráda více, ale více hřebů se ve většině současných modelů treter různých značek nenachází.

Jsem kroková běžkyně. To znamená, že při každém kroku hodně tlačím a od přírody mám širokou délku kroku. Tretra NB PWR-X podporuje tento styl běhu a proto je pro mě ideální botou na 60 - 400 m - s překážkami i bez nich.

New Balance SuperComp edice

 

 


PRODUKTOVÉ RADY