Slevy pro členy klubu právě teď Staň se členem
Pražská prodejna Top4Running žije. Pojď běhat s námi!

Pražská prodejna Top4Running žije. Pojď běhat s námi!

17. 5. 2022 5 min. čtení

V Top4Running na Náplavní to žije. A hlavně běhá! Pojď rozběhat Prahu spolu s Třista60tkou a adidas Runners Prague.

Top4Running není pouze online obchod s běžeckým oblečením. Jsme běžecká komunita, věříme v sílu týmu a chceme se společně s tebou stále posouvat #GoFasterTogether. A proto ti přinášíme OFFLINE novinku, která ti udělá radost.

Srdečně tě zveme na společné výběhy, které se konají dvakrát týdně z pražské prodejny na Náplavní. Na co se můžeš těšit?

Středeční výběhy s Třista60tkou a On Running

Každou středu v 18:00 tě přivítáme na prodejně s partou Třista60 a jejich partnerem On Running. Pravidelně střídají souvislý běh a různé typy intervalů, proto si na své přijde úplně každý! Trénink je vhodný jak pro začátečníky, tak pokročilé. Hlavní není rychlé tempo, ale společné sbírání kilometrů a radost z pohybu. Začíná se rozcvičením, následuje trénink a na konci závěrečné protažení a pokec s ionťákem.

Trenér: Michal Kulka
Kdy: Každou středu v 18:00

Na prodejně najdeš několik modelů bot značky On Running, která je partnerem party Třista60. Švýcarská značka běžeckých bot a sportovního oblečení, která je známá především pohodlností, lehkostí a explozivními odrazy. Zkrátka, zažij běh v oblacích!

Objev On Running

Čtvrteční výběhy s adidas Runners Prague

Parta skvělých běžců z adidas Runners Prague se na tebe bude těšit každý čtvrtek v 18:00. Připrav se na obrovskou dávku motivace a nadšení, které z adidas trenéru přímo srší. Výběh je rozdělen na skupiny dle tempa. Dáš si výklus, nebo se otestuješ na rychlejším tempu? Je to pouze na tobě. Kromě samotného běhu ti trenéři poradí s běžeckou technikou, správným dýcháním a dalšími běžeckými otázkami.

TIP: Stáhni si adidas Runners aplikaci, kde budeš mít přehled nejen o svých výkonech, ale o celé adidas Runners Prague skupině.

Trenér: Martin Šrámek
Kdy: Každý čtvrtek v 18:00

Adidas patří v běžeckém světě mezi stálice. Nabízí širokou škálu běžeckých bot, sportovního oblečení a vybavení. Stále své produkty inovuje, přichází s novými technologiemi a proto patří mezi absolutní špičku. Má přesah také do globálních témat, kde se pomocí pohybu snaží edukovat, motivovat a pomáhat tam, kde je třeba.

Vyzkoušej adidas

 

Je jedno, jestli jsi hobbík nebo profík. Na všechny výběhy potřebuješ pouze kvalitní běžecké boty a chuť se hýbat. Tréninky jsou a budou vždy zdarma pro všechny, proto na nic nečekej a přijď se s námi proběhnout. Každý běžec navíc díky účasti získá běžecké výhody na nákup na prodejně. Více informací získáš přímo na místě u trenérů!

Top4Running Crew

Nedílnou součástí pražské prodejny je její tým! Starají se o celé běžecké zázemí, poradí ti s výběrem vhodných bot a nebo ti udělají podrobnou diagnostiku tvého došlapu. Jejich znalosti, nadšení a energii si zamiluješ a věříme, že se k nám na prodejnu budeš moc rád/-a vracet.

Chceš se zlepšovat v běhu? Hledáš běžecké parťáky? Potřebuješ poradit, jak začít běhat? Slyšíme ANO! Pojď si zaběhat v srdci Prahy a objev sílu běžecké komunity.

Vybav se a běhej s Top4Running!