Voděodolná obuv - Vyber si svůj model a trénuj kdykoli! Nakupuj

adidas Ultraboost 19

adidas představuje nové běžecké boty adidas Ultraboost 19, doposud nejresponzívnější a energií nejvíce nabitou verzi ikonické boty, s níž se zrodilo i nové pojetí běhu. 

Na vytvoření nových adidas Ultraboost 19 spolupracovali designéři a vývojáři značky adidas s tisíce běžci po celém světě. Společně zjednodušili konstrukci původních bot Ultraboost ze 17 prvků na pouhé funkční 4 komponenty, jejichž hlavním úkolem je zajistit maximální pohodlí a výkon. Vytvořili tak lehčí konstrukci a siluetu boty s aktivním odpružením pro zcela nový zážitek z běhu v městské džungli. Tato vysoce funkční neutrální běžecká obuv nabízí nepřekonatelné pohodlí a návratnost energie. Lehká dynamická obuv adidas Ultraboost 19 je vyrobená pomocí technologie motion weave, je pružná a zároveň nohu při běhu dobře zpevní. Přiléhavá konstrukce kopíruje tvar chodidla a zmírňuje tlak na nejvíce namáhaných místech.

Co přináší nový design a 4 konstrukční elementy boty adidas Ultraboost 19?

  • Optimalizovanou technologii BOOST. Mezipodešev obsahuje o 20% více kapslí BOOST, díky nimž představuje doposud nejaktivnější odpružení a více energie v každém kroku. Čím více energie při došlapu vydáte, tím více energie se vám vrátí.
  • To funguje ruku v ruce se zcela novým stabilizačním prvkem Torsion Spring umístěným v mezipodešvi, který poskytne zpevnění během došlapu a dynamiku při odrazu. Zabrání tak ztrátě energie při přechodu mezi jednotlivými fázemi každého běžeckého kroku.
  • Konstrukce paty 3D Heel Frame přináší dokonalou kombinaci flexibility a zpevnění pro stabilní došlap i odraz a tak i celkově sebejistější běh.
  • Bezešvý a prodyšný svršek adidas Primeknit 360 příjemně obepne chodidlo jako druhá kůže. Jeho funkční ale zároveň lehká konstrukce se postará o cílené zpevnění.
  • adidas Ultraboost 19 také disponují vylepšenou pružnou podešví Stretchweb, která v kombinaci gumovým materiálem Continental zajišťuje mimořádnou přilnavost boty na mokrém i suchém povrchu.

adidas Ultraboost 19 byly inspirovány a vytvořeny pro novou éru běhu, kterou charakterizuje výkon, kreativita, otevřenost a sdílení, ale hlavně snaha o změnu sebe samého i světa kolem nás.

K dostání v pánské i dámské verzi a několika barevných variantách od února 2019.

ADIZERO ADIOS PRO 3 M Ekiden
adidas
Udržitelnost
ADIZERO PRIME SP2
adidas
Udržitelnost
ADIZERO BOSTON 12 M Ekiden
adidas
Udržitelnost
SUPERNOVA RISE M
adidas
Udržitelnost
ADISTAR CS W
adidas
Udržitelnost
ADIZERO PRIME X 2 STRUNG
adidas
Udržitelnost
Dárkový poukaz v hodnotě 5000 Kč
top4running-prod
ADIZERO PRIME X 2 STRUNG
adidas
Udržitelnost
ADIZERO PRIME X 2 STRUNG Ekiden
adidas
Nové
ADIZERO PRIME X 2 STRUNG
adidas
Nové
4DFWD x STRUNG
adidas
Nové
4DFWD x STRUNG
adidas
Nové
Předchozí
Další