Speciální akce na vybrané modely Nakupuj
Recenze spokojených zákazníků Top4Running.cz

Recenze spokojených zákazníků Top4Running.cz

12. 8. 2021 3 min. čtení

Recenze, na které jsme pyšní.

Jako zkušený tým běžců víme, co radost z běhu obnáší a proto ji chceme prohlubovat a šířit dál. Aby nás běhalo ještě více, abychom se stále zlepšovali, aby nás to nikdy nepřestalo bavit.

Právě proto nám záleží na vašich recenzích, díky kterým se můžeme každým dnem zlepšovat, učit a posouvat naše hranice.

Díky nezávislému hodnocení nakupujících prostřednictvím portálu Heureka.cz jsme získali certifikát Ověřeno zákazníky vyhodnocen na základě vašich recenzí. Za všechny vaše zkušenosti a recenze jsme nesmírně vděční.

y

Top4Running recenze, na které jsme pyšní:

"Podle vyhledávače jsem si našla vybranou sportovní podprsenku a v tomhle obchodě byla za nejlepší cenu! Zboží bylo zasláno obratem. Vše bez problému. Oceňuji i osobní přístup e-shopu k zákazníkovi. Rada zde nakoupim někdy příště."
– Ověřený zákazník

"100% spokojenost. V sortimentu si každý najde své a na popisy produktů je spoleh. Díky za super obchod, ráda u Vás nakoupím i příště."
– Ela

"Boty jsem měl na nohách za méně než 24 hodin od odeslání objednávky!"
– Tomáš

"S tak rychlým dodáním jsem se ještě nesetkal. Zboží objednáno ve 14:00 a hned další den dopoledne cca v 11:00 mi bylo zboží doručeno. Smekám ! Tajně jsem doufal, že by mi boty mohli dojít další den, abych je hned vyzkoušel na běhání a mé přání se díky tomuto rychlému obchodu naplnilo. Mockrát děkuji."
– Michael

Více recenzí našeho e-shopu Top4Running.cz naleznete ZDE. Budeme velmi rádi pokud si po nákupu najdete chvilku času a podělíte se o vaše hodnocení a zkušenosti s ostatními zákazníky.

Děkujeme, že jste s námi.

Top4Running tým