Speciální akce na vybrané modely Nakupuj
Zaregistruj se nyní: Rakouský ženský běh – We Run To Move

Zaregistruj se nyní: Rakouský ženský běh – We Run To Move

23. 3. 2022 3 min. čtení

#WeRunToMove - Objev ženskou energii na jedinečném ženském závodě, který se koná 22. května v nádherné Vídni.

#WeRunToMove

Tak zní motto 34. ročníku ASICS Austrian Women’s Run, který se bude konat 22. května 2022. S více než 30 000 startujícími ženami z téměř 100 různých zemí jde o největší běžeckou sportovní událost pro ženy v Evropě. Filosofií tohoto běhu je skvělá atmosféra, posílení, motivace a odvaha!

Již více než 30 let je tato událost na scéně ženského běhu. Za tu dobu nejde pouze o běh samotný, ale o mnohem více. Cílem je nadchnout ženy a dívky pro pohyb. Jde o uznání a viditelnost žen ve všech aspektech života. Motto pro rok 2022 #WeRunToMove ukazuje, že ženy mohou něco změnit: společně na startovní čáře k solidaritě, protože společně jsou ženy mnohem silnější!

"Mým posláním bylo inspirovat ženy a dívky k běhání. Už 34 let v tom stále pokračuji," říká Ilse Dippmann, zakladatelka a organizátorka Rakouského závodu žen.

Všechny běžkyně startují 22. května a mohou si vybrat trasu na 5 km, nebo 10 km. Kromě toho se také koná závod v nordic walkingu na 5 km.

Gallery

5 km

Nezáleží na tom, zda chceš zaběhnout svých prvních 5 km, nebo chceš zaútočit na své osobní maximum: 5km krásná běžecká trať vede přes vídeňský Prater, je rovinatá a vede zelenou přírodou. Na trati zažiješ fenomenální atmosféru, budou tě povzbuzovat kapely, publikum a bubenické skupiny. 5 km je také mezinárodní dráha pro ženy a hlavní trať Rakouského závodu žen.

Přestože běh není pouze o výkonu, objeví se i super rychlé ženy, které ukážou, čeho jsou schopny. Především Gladys Chepkurui z Keni - minulý rok vytvořila nový rekord 5km trati a zaběhla ji za 14:49 min. Letos chce zlepšit svůj vlastní rekord na 14:30 min.

Gallery

10 km

5 km je pro tebe příliš málo? Pak zkus dvojnásobnou vzdálenost! Přijmi výzvu, nech se inspirovat skvělou atmosférou a zaběhni si svůj vlastní 10km závod.

Gallery

5 km Nordic Walking


Nechceš běžet, ale přesto se chceš zúčastnit? Pak se přihlaš na 5km Nordic Walking! Ani zde tě skvělá atmosféra nemine.

Tak na co čekáš? Vytáhni své přátele a všichni se zaregistrujte na Rakouský ženský běh!

Zaregistruj se zde!

1

Vybav se na běh našimi bestsellery!


ZÁVODY A AKCE