Vybav se na léto se slevou až 50 % Chci slevu
Run For The Oceans

Run For The Oceans

20. 5. 2021 3 min. čtení

Už žádné plasty na oceánském pobřeží. Snahu adidasu a Parley mohou podpořit svými kilometry take běžci v Česku.

Společnost adidas a Parley for the Oceans již počtvrté organizuje charitativní běh "Run for the Oceans" s cílem zvýšit povědomí o znečištění světových oceánů.

"Run for the Oceans" s Top4Running týmem


Plastový odpad je problém, který ovlivňuje nejvyšší hory naší planety stejně jako nejhlubší body moře. Každý rok se vyrobí 350 milionů tun nového plastu, který se časem rozpadne na mikroplasty. Pokud nikdo nezasáhne, skončí v řekách a vodních tocích a zničí ekosystémy našich oceánů. Masa plastů končí v našich oceánech a vyplavuje se na nejodlehlejších místech světa. Plast vstupuje do potravního řetězce, škodí mořským živočichům, ničí stanoviště a znečišťuje naše klima. Není místo na zemi kde byste nenašli plastový odpad.


Pokud mají lidé a příroda přežít, musíme čelit stoupajícímu přílivu plastů. Společnosti adidas a Parley spojily síly v boji proti znečištění plasty, které hrozí zničením našich oceánů.

 

Za každý odběhnutý nebo ujetý kilometr mezi 28. květnem a 8. červnem vyberou společnosti adidas a Parley plastový odpad v hmotnosti ekvivalentu 10 plastových lahví z pláží a ostrovů - společně až do hmotnosti 230 000 kg.

Vysbírej kilometry s týmem Top4Running

Samozřejmě i my jsme součástí tohoto běhu s vlastním virtuálním týmem. Zaregistruj se zdarma v běžecké aplikaci adidas, přidej se k týmu "Top4Running" a spolu s námi vysbírej kilometry pro oceány.

"Run for the Oceans" s Top4Running týmem

4DFWD
ULTRABOOST 21 PRIMEBLUE
Nové
ULTRABOOST S.RDY
Udržitelnost
ULTRABOOST 21 W
Nové
ADIZERO PRO
TERREX SPEED ULTRA W
Nové
adizero adios 5 m
Nové
SOLAR BOOST 3 W
Nové
ADIZERO PRO
adizero PRO M
Nové
Dárkový poukaz v hodnotě 5000 Kč
ULTRABOOST 21 W
Nové
Předchozí
Další