END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů -- days --:--:-- Kup teď

Rychlejší běh v obuvi Nike Zoom

Zažij ještě rychlejší běh v obuvi Nike Zoom, která uspokojí potřeby každého běžce od těch nejlepších maratonců na světě po nadšence, kteří o víkendu vyběhnou na svých pár kilometrů. Díky svižné jednotce Nike Zoom Air po celé délce nebo skvěle responzivní pěně Nike ZoomX nabízí každý model z řady Zoom výjimečnou kvalitu běhu.

A nyní, právě včas pro maratonskou sezónu, Nike přináší další modely ve spektru neonově růžové. Podívej se, který z nich je pro tebe ten pravý.

Nike Air Zoom Pegasus 36

Pegasus 36

Nejprodávanější model Nike v historii přichází se zásadní proměnou svršku. Síťovina s vyšší perforací zlepšuje prodyšnost v namáhaných oblastech, například na špičce a na klenbě. Odhalená vlákna Flywire v prostřední části chodidla se při zrychlení postarají o vaši bezpečnost. Vrchní část paty a jazyk jsou díky tenčímu provedení pohodlnější a lépe vám tak padnou.  Nike Air Zoom Pegasus 36 využívá jednotku Zoom Air po celé své délce (poprvé představena v modelu Nike Air Zoom Pegasus 35), uprostřed chodidla obalenou pěnou Cushlon. Tato jednotka se postará o hladký, responzivní a tlumený krok, na který se můžete spolehnout každý den.

Nike Zoom Pegasus Turbo 2

Pegasus Turbo 2

Druhá verze modelu Nike Zoom Vaporfly4% na každodenní běh využívá lehčí a elegantnější svršek, a to hlavně díky průsvitnému materiálu a síťovině. Pásek ve střední části boty při vyšších rychlostech nohu dobře podrží.

Nike Zoom Fly 3

Zoom Fly 3

Dámský model Nike Zoom Fly 3 poprvé využívá trochu měkčí vložku s vyšší klenbou. Obě verze nově upravené obuvi Nike Zoom Fly mají průhledný lehčí svršek s novým systémem šněrování s páskem přes klenbu, díky kterému vám lépe padnou. Měkká a pružná mezipodešev Nike React se postará o vysoce responzivní tlumení a obsahuje vrstvu z karbonového vlákna po celé délce, která vás doslova požene dopředu. Offset (rozdíl ve výšce tlumení na patě a špičce) tohoto modelu minimalizuje zátěž na achilovku a podešev o dostatečné tloušťce vás bude chránit při dopadu kilometr za kilometrem. Výsledkem je jeden z nejrychlejších a nejefektivnějších modelů Nike, což potvrzují i testy v laboratoři.

Nike ZoomX Vaporfly NEXT%

Vaporfly NEXT%

Při práci na nové verzi tohoto neuvěřitelně úspěšného systému, který zlepšuje ekonomiku běhu, hrála obrovskou roli zpětná vazba od elitních sportovců. Nový materiál Vaporweave na svršku je navíc lehčí než Nike Flyknit, prodyšný a hlavně absorbuje méně vody ve formě potu či deště, takže při maratonu zůstává vzdušný a suchý.

Obuv využívá o 15 procent víc pěny Nike ZoomX (která dokáže vrátit až 85 procent energie) při zachování stejné hmotnosti jako u předchozí verze. Offset se snížil o 3 mm (na celkových 8 mm), takže v okamžiku, než se noha odlepí ze země, přináší lepší stabilitu a zachová větší množství energie. (V pěně se po celé délce nachází zahnutá vrstva karbonu, která zvyšuje tuhost a žene běžce dopředu). Nový vzorek trakce na podešvi zlepšuje přilnavost na špičce, takže obuv lépe obstojí za vlhkého počasí. Na podešvi je také nový tvarovaný vzorek s hlubokými drážkami, který usnadňuje hladší pohyb při zatáčení.

Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Maxfly
nike
Nové
ZOOM JA FLY 3
nike
ZoomX Vaporfly Next% 3
nike
Nové
Air Zoom Alphafly NEXT%
nike
Nové
Invincible 3
nike
Nové
Air Zoom Maxfly
nike
Air Zoom Victory Racing Shoe
nike
ZoomX Dragonfly
nike
ZoomX Dragonfly Bowerman Track Club
nike
Zoom Fly 4
nike
Předchozí
Další