END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů -- days --:--:-- Kup teď

Saucony Peregrine ISO

Obuv Saucony Peregrine ISO zvítězila v kategorii Editors’ Choice časopisu Runner's World v průvodci běžeckou obuví na jaro 2019. Byla označena za obuv, na kterou „je v bahně, na sněhu, ledu i kluzkém terénu prostě spoleh“ a trailovým běžcům po celém světě opět přináší „recept na vítězství“.

Saucony Peregrine ISO

Čím dál víc běžců se vydává do terénu, a proto společnost Saucony, která prostřednictvím běhu pozvedá lidského ducha, s nadšením oznamuje, že její obuv Saucony Peregrine ISO vyhrála v kategorii Editors’ Choice v průvodci obuví na jaro 2019 amerického časopisu Runner’s World.

Recept na vítězství

„Obuv Saucony Peregrine vyhrála v kategorii Editors’ Choice v roce 2016 a tato její nová verze vznikla podle stejného receptu na vítězství,“ píše se v recenzi v časopise Runner’s World. „Delší drapáky na podešvi se při jakékoli rychlosti postarají o fantastický záběr. Rychlejší trailoví běžci si pak zamilovali její spolehlivou přilnavost při běhu po blátivém, zasněženém, zledovatělém či kluzkém terénu, kde sebemenší chyba může znamenat rychlý konec. To je zásluha podrážky, kam její tvůrci dostali neuvěřitelných 78 drapáků, které vyčnívají i do stran, takže vás podrží také při běhu po vrstevnici v prudkém terénu.“

Saucony Peregrine

„Tato nejnovější verze využívá svršek ISOFIT společnosti Saucony, který vám díky speciálním postranním chlopním připevněným ke tkaničkám skvěle padne. To jsme nejvíc ocenili při delším běhu terénem, kdy nám začala otékat chodidla a potřebovali jsme, aby se svršek změně jejich tvaru přizpůsobil. Zespodu pak chodidlo chrání tenká vrstva materiálu EVERUN™ Topsole umístěná pod stélkou a nad mezipodešví, která je odolnější než materiál EVA a zároveň je pružnější a měkčí,” dodává recenzent časopisu.

Saucony Peregrine

Vylepšení inspirované běžci

„První místo v kategorii Editors’ Choice časopisu Runner’s World pro model Peregrine ISO, který je pojmenován po nejrychlejším ptákovi na světě, je velká čest pro celý tým Saucony,“ říká Katie Pyle, manažerka produktové řady Saucony Trail. „Pro nás to celé začíná tím, že nasloucháme běžcům. A podle běžců, kteří rádi běhají v terénu, je při výběru nejdůležitější pohodlí a přilnavost a také to, jak jim obuv padne. Nová verze obuvi Peregrine plní požadavky na všech těchto frontách a nabízí spoustu vylepšení inspirovaných přímo běžci, jako jsou mezipodešev POWERFOAM™ a vrstva EVERUN™ Topsole, které se starají o pohodlí a tlumení, dále svršek ISOFIT a platforma FORMFIT, které se dobře doplňují, aby vám obuv dokonale padla na jakémkoli terénu, a v neposlední řadě i dobře přilnavá podešev PWRTRAC™ se 78 drapáky, na které běžci terénem proletí s nevídanou jistotou.”

Endorphin Pro 2 W
saucony
Dárkový poukaz v hodnotě 5000 Kč
top4running-prod
Endorphin Elite
saucony
14. 2.
Endorphin Elite
saucony
14. 2.
Endorphin Pro 3
saucony
Udržitelnost
Endorphin Pro 3
saucony
Udržitelnost
Endorphin Pro 3
saucony
Udržitelnost
Endorphin Pro 3
saucony
Nové
Endorphin Pro 3
saucony
Udržitelnost
Endorphin Pro 3
saucony
Udržitelnost
ENDORPHIN EDGE
saucony
Udržitelnost
ENDORPHIN EDGE
saucony
Nové
Předchozí
Další