NOVOROČNÍ VÝPRODEJ Chci slevu

Top4Running Club

V této běžecké partě nechceš chybět. Vše, co se u nás šustne, ti naservírujeme jako prvnímu rovnou pod nos. Budeš u nás vždy vážený host užívající si smršť těch nejlepších běžeckých vychytávek v kombinaci s kupou výhod, slev a akcí. 

Top4Running Club je tvoje vstupenka do vybrané společnosti běžců a právě teď tě zveme, aby sis tuhle péči začal užívat. Pojď dál a vítej v klubu.

T4R Club

Proč se stát členem? Dáme ti hned několik dobrých důvodů:

  • Získáš dodatečnou slevu 5 % z aktuálních e-shopových cen na každý nákup na Top4Running.cz platnou téměř na celý sortiment.  
  • Získáš přednostní přístup k exkluzivním novinkám a limitovaným produktům a budeš tak mít větší šanci, že ti neuteče tvoje velikost.
  • Speciální akce a slevy pouze pro členy klubu

Jak se zaregistrovat do Top4Running Club?

Jednodušší to být nemůže, stačí se rovnou zaregistrovat na této stránce přes tlačítko “Chci do klubu”. 

Jak uplatním členskou slevu 5 %?

Slevu ti automaticky přiřadíme k emailu, kterým jsi registrován do Top4Running Club. To, že je sleva aktivní, pak sám uvidíš ve svém zákaznickém profilu na Top4Running.cz v sekci “Moje slevové kódy”. Téměř všechny produkty tak budeš mít za klubovou cenu a to se vždycky hodí, ne?

Jak dlouho můžu být členem klubu, jak mohu prodloužit, nebo ukončit své členství?

Členem Top4Running Clubu budeš až do 31. 3. 2021. Své členství si můžeš spravovat ve svém uživatelském profilu. Účast v klubu je dobrovolná a můžeš se z něj kdykoli odhlásit přes odkaz v emailu.

Od dubna 2021 chystáme vylepšenou verzi Top4Running Club a budeme tě o ní včas informovat. Těš se.