END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů Kup teď
Nová Asics Trail kolekce

Nová Asics Trail kolekce

26. 2. 2021 5 min. čtení

Pevná noha, základ tvých dobrodružství.

Najdi si chvíli, nadechni se a nasaj všechno kolem sebe. Běh v přírodě je jedinečný zážitek. Je to příležitost znovu se spojit s okolím a dát mysli šanci zpomalit. Toulat se však můžeš svobodně pouze s vědomím, že tě důvěryhodná technologie podporuje na každém kroku. Proto společnost ASICS uzavřela partnerství s odborníky na trailový běh, aby navrhli oblečení a obuv, které ti pomohou zvládnout každou výzvu v terénu.
Nová kolekce trailové obuvi obsahuje TRABUCO-MAX a GEL-TRABUCO 9.
Bez ohledu na počasí nebo terén tyto boty slibují bezkonkurenční trakci a přilnavost. Znamená to, že můžeš v klidu sledovat výhledy i se zablácenýma nohama, a tak osvobodit své myšlenky.

 

TRABUCO MAX

TRABUCO MAX jsou funkční pro trakci, odpružení a energetickou účinnost na cestě. Tato bota nabízí ochranné zpevnění, aby jsi bezstarostně běžel(a) kdekoliv, a proto je ideální pro každého běžce na trati.
Guma ASICSGRIP poskytuje bezkonkurenční přilnavost v každém terénu: i v těch nejklouzavějších. Drážky podrážky ti pomáhají přesouvat se do kopce i z kopce při tvých dalších běžeckých dobrodružstvích.
Výrazná špička-pružina technologie GUIDESOLE pracuje s deskou, která dodává strukturu bérci, vytváří valivý pohyb a pomáhá pohánět chodidlo dopředu. Tato technologie pomáhá snižovat flexi / extenzi kotníku a výdej energie hlezenního kloubu včetně svalů a šlach - to znamená, že mohou snížit výdej energie a zvýšit účinnost.
Pod patu a holeň je umístěno více z technologie FLYTEFOAM, která poskytují vynikající odpružení a tlumení nárazů na chodníku. Tato pěna je také lehčí a odolnější než tradiční mezipodešvové pěny.
Tato teniska je vybavena systémem návleků, které pomáhají udržovat nečistoty ze silnice mimo interiér. Navíc šňůrky s rychlým šněrováním umožňují snadné nazutí a vyzutí těchto tenisek.
Hledáš tenisku, která má správnou kombinaci přilnavosti a tlumení nárazů? Běháš většinou po chodnících a někdy soutěžíš v ultra-závodech? Pak je tato teniska pro tebe tou ideální.

 GEL-TRABUCO 9

Teniska GEL-TRABUCO 9 byla přepracována shora dolů, aby se prosadila jako průkopník v oblasti lesních chodníků. Je navržena pro nejrůznější běžce, kteří chtějí mít odolnou terénní trailovou obuv se směsí tlumení, pohodlí a trakce.
Teniska je také vybavena podrážkou ASICSGRIP a technologií FLYTEFOAM. Ale na rozdíl od TRABUCO MAX je součástí výbavy ochranná podrážka proti skále. Tento design má flexibilní konstrukci, který pomáhá chránit nohu před ostrými předměty.
Namísto technologie GUIDESOLE použité v TRABUCO MAX je navíc přidána GEL TECHNOLOGY Cushioning. Tento tlumící materiál se nachází pod patou, aby pomohl snížit náraz, když se noha dotkne země.
Toto umístění pěny na střední straně mezipodešve je vybaveno podpůrným systémem Duomax, který zajišťuje stabilnější pohyb, a poskytuje tak zpevnění, která zabrání tomu, aby se chodidlo příliš otáčelo dovnitř (nadměrná výdrž).
Tato teniska je určena pro nadšence trailového běhu, kteří hledají robustní obuv, která je podpůrná a pohodlná.
Když máš nutkání objevovat i potřebu komfortu, kterému můžeš důvěřovat. Objev, kam tě cesty mohou dovést s touto novou kolekcí: Odbehni více s GEL-TRABUCO 9 nebo vyzkoušej TRABUCO MAX pro nepřekonatelnou přilnavost i v nejnáročnějším terénu.
A pro dokonalou souhru mrkni na kolekci oblečení od ASICS.

Získej svého věrného společníka pro trailové dobrodružství hned teď.

Lisa Felicitas - Top4Running ambassador