END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů -- days --:--:-- Kup teď

Top4 běžecké boty roku 2017

Už pár dní se proháníme v novém roce, ale jaký byl ten loňský? A hlavně jaké běžecké novinky a především boty přinesl?

Z celé široké nabídky jsme vybrali právě 4 běžecké boty roku 2017, které si zaslouží připomínku a zhodnocení. Za nás Top4 byly:

1. Nike Zoom Vaporfly 4%

Určitě si každý běžec vzpomene na květnové napětí při kampani Breaking2, kdy se elitní běžci pokusili o světový rekord na maratonské trati. Cílem bylo stáhnout čas pod dvě hodiny. Eliud Kipchoge finišoval v čase 2:00:25. Boty od této chvíle zapsaly stejně jako firma Nike další milník v maratonské historii. Dalším zlatým bodem obuvi bylo vítězství Američanky Shalane Flanagan v Newyorském maratonu. Chceš si i ty zaběhnout osobák na maratonské trati? Nike Zoom Vaporfly 4% jsou pro tebe ty pravé!

2. Salomon XA Enduro

Přední trailová bota značky Salomon, která díky integrovanému návleku obepne tvou nohu, dopřeje stabilitu a zamezí vniku kamínků a nečistot dovnitř boty. Skvěle padnoucí do terénu na objemové tréninky a závody. Z českých předních běžců zmiňme například Jana Zemaníka, pro kterého byly tyto boty v loňském roce tréninkovou obuví číslo jedna.

3. Mizuno Wave Rider 20

O stupeň lepší model tréninkových / závodních běžeckých bot Mizuno Wave Rider určený pro všechny běžce s neutrálním došlapem. Unikátní technologie Wave kombinuje stabilitu a odpružení, které jsou pro každého běžce tím nejdůležitějším. Vlnová deska poskytuje výborné odpružení rozptýlením síly nárazu na větší plochu. Technologie SmoothRide navíc zaručí co nejpřirozenější přechod mezi prudkým zrychlením a zpomalením při běhu. Podrážka je navíc vyrobená z nové, ještě více odolnější gumové směsi.

4. adidas TERREX Agravic

Další trailovky v našem výběru za rok 2017. Již známá technologie boost zaručí nejměkčí a nejspolehlivější tlumení s co největší návratností energie. Speciální pryž Continental umožňuje maximální grip na suchém i měkkém povrchu. Textilie na povrchu zaručí příjemné klima ve všech ročních obdobích. Pokud hledáš obuv do technického terénu a pro vytrvalostní běh, adidas Terrex Agravic jsou ty pravé.

Hodně pohodových kilometrů v novém roce přeje Iva (www.run2explore.com).

Vybírej podobné modely z naší aktuální nabídky:

Fast-R Nitro Elite Elektrocharged
puma
ZOOM JA FLY 3
nike
Fast-FWD Nitro Elite
puma
FAST-R Nitro Elite Carbon
puma
Air Zoom Alphafly NEXT%
nike
Nové
Deviate Nitro Elite Racer
puma
Deviate Nitro Elite Racer Wildwash
puma
Deviate Nitro Elite Fireglow
puma
Deviate Nitro SP
puma
Cloudflow 3
onrunning
Udržitelnost
ULTRABOOST 22
adidas
Udržitelnost
NOVABLAST 2
asics
Předchozí
Další