5% extra sleva pro členy klubu právě teď Staň se členem

Věrnostní program Top4Running Club

 

Klub Top4Running je tvojí vstupenkou do vybrané skupiny běžců a právě teď tě zveme, abys tuto péči začal užívat. Pokračuj a vítejte v klubu. 

Slova sleva, slevový kupón, slevový kód jsi v souvislosti s naším e-shopem jistě slyšel mnohokrát. Protože nám na našich zákaznících záleží, spustili jsme věrnostní program Top4Running Club, díky kterému nebylo nikdy jednodušší nakupovat u Top4Running tvé oblíbené kousky za nejlepší cenu na trhu. 

Jak to funguje? Jednoduše! Staň se členem klubu Top4Running a získej extra 5% klubovou slevu (platí i na zlevněné produkty). Po registraci a přihlášení se tvůj aktivní slevový kupón rozsvítí ve tvém profilu v sekci Moje slevové kódy, takže uvidíš všechny ceny nižší než ostatní.

T4R Club

A tím to nekončí. Vše, co se dostane do našeho skladu, ti bude nejprve naservírováno přímo pod nos. Vždy budeš váženým hostem, který si užívá smršť těch nejlepších běžeckých pomůcek v kombinaci se spoustou běžeckých výhod a propagačních akcí.

Budeš tak mít jistotu, že největší slevu Top4Running máš právě v košíku. Budeš také vědět jako první o všech novinkách, takže ti neuniknou ani naše kódy Top4Running s extra hodnotou

Proč se stát členem? Dáme ti hned několik dobrých důvodů:

  • Získáš dodatečnou slevu 5 % z aktuálních e-shopových cen na každý nákup na Top4Running.cz platnou téměř na celý sortiment.  
  • Získáš přednostní přístup k exkluzivním novinkám a limitovaným produktům a budeš tak mít větší šanci, že ti neuteče tvoje velikost.
  • Speciální akce a slevy pouze pro členy klubu

Láska k běhu roste s Top4Running slevou

Jeden z hlavních důvodů, proč je běhání tak přitažlivé je v jeho jednoduchosti a ne tak velké finanční náročnosti. Avšak stejně jako krásné nové šaty dodají tvému ​​dni novou jiskru, může nové dobře padnoucí oblečení na běh nakopnout a posunout tvou lásku k běhu na jiný level.

Top4Running (hledáte nás i jako topforrunning nebo running top) je domovem všech běžců - vůbec nezáleží na tom, zda rád běháš ve městě, v terénu nebo na oválu. Vybav se běžeckou obuví, oblečením a doplňky, které ti padnou jako ulité a budou ti sloužit přesně podle tvých představ.

Koukni na slevy až 60%

Kromě toho že každý den zlevní další produkty (v tomto okamžiku jejich najdeš u nás více než 3000 se slevami až 60%); máš možnost si ukrojit ještě větší running slevu.

Jak se zaregistrovat do Top4Running Club?

Jednodušší to být nemůže, stačí se rovnou zaregistrovat na této stránce přes tlačítko “Chci do klubu”. 

Jak uplatním členskou slevu 5 %?

Slevu ti automaticky přiřadíme k emailu, kterým jsi registrován do Top4Running Club. To, že je sleva aktivní, pak sám uvidíš ve svém zákaznickém profilu na Top4Running.cz v sekci “Moje slevové kódy”. Téměř všechny produkty tak budeš mít za klubovou cenu a to se vždycky hodí, ne?

Jak dlouho mohu být členem klubu, jak mohu obnovit nebo ukončit své členství?

Tvé členství trvá 365 dní. Své členství můžeš spravovat ve svém uživatelském profilu. Účast v klubu je dobrovolná a můžeš ji kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu v e -mail nebo prostřednictvím odkazu ve svém uživatelském účtu.