END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů Kup teď
Top4Running je oficiálním dodavatelem ČAS

Top4Running je oficiálním dodavatelem ČAS

30. 8. 2022 3 min. čtení

Ve vzájemné spolupráci je síla. Proto jsme se dohodli s Českým atletickým svazem na prodloužení partnerství včetně velmi oblíbeného portálu Atletiplus.

O prospěchu vzájemné spolupráce nepochybuje ani předseda Českého atletického svazu Libor Varhaník. „Český atletický svaz si velmi váží, že dlouhodobá spolupráce ČAS a Top4Running bude pokračovat i nadále. Top4Running je důležitým dodavatelem a jsme rádi, že díky úzké spolupráci mají všichni registrovaní členové ČAS možnost prostřednictvím portálu Atletiplus čerpat výraznou slevu na sportovní značky dle svého výběru,“ vzkazuje Varhaník. Sleva pro členy ČAS se vztahuje na všechny sportovní značky a činí 20 %.

Top4Running a ČAS

Spolupráce mezi Českým atletickým svazem a Top4Running pokračuje úspěšně už několik let, čehož si náležitě cení i Teamsales Director společnosti Top4Running Jan Steiner. „Prodloužení dlouhodobého a strategického partnerství s Českým atletickým svazem vnímáme jako důležité posílení naší pozice nejen v běžeckém segmentu, ale ve sportovním prostředí celkově. Spolupráce s domácí sportovní federací je vždy závazkem, ale máme veškeré nástroje k tomu, že budeme moci i nadále poskytovat kompletní 360stupňový servis, jakožto největší sklad sportovního vybavení v Evropské unii. Nadále však upřednostňujeme osobní přístup a poskytujeme slevy pro členy a fanoušky. Především pak program Atletiplus je vzhledem ke své velikosti a způsobu fungování jedinečný,“ vysvětluje Steiner.

Jeho slova pak doplňuje Sponsorship Manager společnosti Jakub Špetlík. „Český atletický svaz realizuje nespočet aktivit, které nám jsou v Top4Running velmi blízké a jsme rádi, že budeme součástí a podpoříme jejich další rozvoj,“ uvádí.

Prozkoumej svět atletiky

Top4Running_ČAS

Těšíme se na nové společné výzvy a plány!