END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů Kup teď
Under Armour HOVR MACHINA – více než běžecké boty

Under Armour HOVR MACHINA – více než běžecké boty

23. 3. 2020 4 min. čtení

Ať už trénujete na svůj první maraton nebo chcete zaběhnout o několik sekund rychleji trať na 5 km, vždy hledáte ty nejlepší běžecké boty, které vám pomohou dosáhnout vašeho cíle.

Dosud jste však byli nuceni vybrat si mezi botami na delší vzdálenost nebo lehkými závodními botami pro rychlejší běh. S novými UA HOVR MACHINA tento problém jednoduše vyřešíte. Získáte skvělou kombinaci rychlostní běžecké boty vhodné i pro dálkové tratě, která vám pomůže dosáhnout vašich vytyčených cílů pro rok 2020.

Nové HOVR Machina představují revoluci v nabídce běžeckých bot. Jedná se o náš nejnovější a zároveň nejpropracovanější model běžecké obuvi. Kombinace nejmodernějších technologií v oblasti tlumení zajistí ochranu chodidla při běhání větších objemů, ale ne na úkor rychlosti. UA HOVR MACHINA poskytuje ideální rovnováhu, díky které běžci získají rychlost a zároveň minimalizují riziko zranění", zmiňuje Pavel Hynek, Country Manager pro Under Armour v České a Slovenské republice. 

UA HOVR MACHINA

Nové UA HOVR MACHINA kromě své univerzálnosti nabízí ještě jednu cenou výhodu, kterou zajisté ocení všichni ambiciózní běžci. Kromě skvělé běžecké obuvi získáte i služby osobního kouče. Obuv totiž jednoduše propojíte s aplikací Map MyRun, která vám pomůže sledovat a analyzovat vaše běhy. Nejnovější verze aplikace pomáhá dosahovat nastavených cílů díky personalizovanému tréningu v reálném čase, čímž vám pomůže zlepšit běžecký styl a předejít zranění. Oproti jiným běžeckým aplikacím zde navíc můžete analyzovat i takové věci jako je úhel dopadu nohy či doba kontaktu se zemí. Díky propojení bot s vaším telefonem a sluchátky se už nikdy neschováte před svým trenérem, jehož rady na zlepšení běžecké techniky uslyšíte hned, jak se odchýlíte od vašeho tréninkového plánu.

UA HOVR MACHINA

S novými UA HOVR MACHINA připojenými k aplikaci Map MyRun získá každý běžec svého personalizovaného trenéra zdarma. Výhodou není jen skvělá statistika vašich běhů, ale především jejich analýza v reálném čase. Na jejím základě je váš aktuální běh vyhodnocován a vy tak dostáváte pokyny na zlepšení techniky, tempa, délky kroku či rychlosti přímo do sluchátek. Naše technologie vám skutečně pomáhá zlepšovat výkon a předcházet zranění. O svém běhu budete nyní vědět více než kdykoliv předtím,“ dodává Pavel Hynek. 

Nové HOVR MACHINA jsou určeny pro všechny běžce, kteří hledají rovnováhu mezi flexibilitou a odpružením. Technologie UA HOVR poskytuje pocit nulové gravitace, dokonale tlumí náraz při došlapu a vrací pohlcenou energii zpět do každého kroku. Síťovaný svršek je extrémně lehký, prodyšný a pomáhá zajistit maximální rychlost.

Být členem Top4Running Club se vyplatí

S námi budeš vždy rychlejší. Přidej se do našeho věrnostního programu a čerpej spoustu skvělých výhod.

Přidej se do klubu

Dárkový poukaz v hodnotě 5000 Kč
top4running-prod
UA W HOVR Machina Off Road
underarmour
UA W HOVR Machina Off Road
underarmour
UA HOVR DS Ridge Trek
underarmour
UA W HOVR Machina LDN
underarmour
UA HOVR Machina 3 Storm
underarmour
UA HOVR Machina 3 Storm
underarmour
UA W HOVR Machina Off Road
underarmour
UA FLOW Velociti Wind
underarmour
UA FLOW Velociti Wind
underarmour
UA FLOW Velociti Wind 2 DL 2.0
underarmour
Nové
UA W HOVR Machina 3
underarmour
Nové
Předchozí
Další