Speciální akce na vybrané modely Nakupuj

Under Armour HOVR Infinite

Under Armour představuje novou řadu běžeckých bot HOVR Infinite se speciální technologií inspirovanou gravitací a chytrým senzorem analyzujícím tempo běžce.

UA HOVR

UA HOVR – dokonalá návratnost energie

Technologie UA HOVR byla inspirována gravitací. Sportovní značka Under Armour se rozhodla vyvinout řešení, které by absorbovalo a tlumilo náraz jednotlivých kroků při běhání a vrátilo tuto energii zpět do dalšího odrazu. Měkká pěna UA HOVR™ kombinovaná s dynamickou sítí Energy Web tyto nárazy tlumí, vrací pohlcenou energii zpět do každého kroku a ve spojení s pleteným svrškem boty poskytují bezkonkurenční pohodlí.

UA HOVR Infinite – digitální kouč každého tréninku

V podrážce HOVR je navíc v pravé botě vestavěný unikátní senzor, který sleduje a analyzuje tempo běžce, uběhnutou vzdálenost a délku kroku. Senzor se prostřednictvím Bluetooth bezdrátově propojí s mobilní aplikací UA MapMyRun, se kterou může uživatel sledovat, analyzovat a ukládat podrobné informace o všech svých tréninzích a neustále tak zlepšovat svůj výkon. Novinkou roku 2019 je funkce Gait Coaching, která běžcům poskytuje detailní informace o délce kroku a kadenci. Virtuální trenér tyto hodnoty analyzuje a na základě výšky, váhy, pohlaví a tempa navrhne optimální hodnoty pro každého běžce. Správná délka kroku zlepšuje běžecký výkon a zároveň minimalizuje riziko zranění.

UA HOVR Infinite – genderově specifická konstrukce

Společnost Under Armour se při vývoji nové běžecké boty zabývala potřebami specifickými pro komfort nohou žen i mužů. Výsledky výzkumu byly jednoznačné - paty žen jsou kratší, nárty citlivější a oblast přední části nohou má menší objem. To vedlo ke vzniku genderově specifické konstrukci stélky UA HOVR Infinite. Stélky využívají špičkové pěny s otevřenými buňkami UA HOVR™ a jsou vytvarovány tak, aby držely nohu pevně na místě a spolupracovaly s dynamickou sítí Energy Web.

UA HOVR

UA HOVR Infinite charakteristika - vlastnosti

  • Pocit nulové gravitace: Měkká HOVR pěna v celé délce podrážky uzavřená v dynamické síti Energy Web zaručuje pohodlný dopad a pružný odraz.
  • Anatomický tvar: Panské i dámské boty byly vytvořeny s ohledem na odlišné anatomické potřeby obou pohlaví. Lehký prodyšný svršek drží tvar a je elastický tam, kde je potřeba.
  • 3D tvarovaná vložka: Vložka vyrobená z polyuretanové pěny pevně drží nohu a zvyšuje pohodlí. Je odlišně anatomicky tvarovaná pro obě pohlaví.
  • Hluboké flex drážky: Drážky v přední časti podrážky podporují anatomicky správný a efektivní pohyb chodidla.
  • Hladký stabilní povrch: Pevný pěnový rám společně s hlubokými flex drážkami zajištují stabilní a hladký pohyb po nekonečné kilometry.
  • 360° reflektivita: Bezpečný trénink i za zhoršených světelných podmínek.
  • Měření běžeckých dat: Bezdrátové připojení s aplikací UA MapMyRun, která sleduje a analyzuje tempo běhu, vzdálenost, kadenci, délku kroku. Na základě těchto údajů navrhuje, jak zlepšit trénink.