Unlimited Together s Lunar Epic Low Flyknit

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Unlimited Together s Lunar Epic Low Flyknit

Pavel Maslák a Zuzka Hejnová v Nike+ Studiu Prague ve čtvrtek pokřtili novinku Lunar Epic Low Flyknit a odstartovali letní běžeckou výzvu Unlimited Together. V ní budou moci všichni fanoušci podporovat své oblíbené sportovce před největší sportovní událostí tohoto léta - olympijskými hrami v Riu, a to prostřednictvím naběhaných kilometrů v aplikaci Nike+ Running. O této výzvě se dozvíte více již brzy ZDE.

Nike představuje nízkou verzi LunarEpic Flyknit

Po uvedení vesmírných běžeckých Lunar Epic Flyknit se běžci i milovníci bot mohou těšit na jejich nízkou verzi. Ta je stejně lehká, pohodlná a sedí jako druhá kůže. Stojí za hřích jak na letní výběhy, tak i do víru velkoměsta.

S první verzí Nike LunarEpic Flyknit to bylo jako obléknout si ponožku, která noze dodá oporu na všech správných místech. Noha do ní hladce vklouzne, nikde nic netlačí a od palce až po kotník obejme chodidlo. Tento specifický zážitek sice nová low verze nenabídne, ale to vše ostatní ano. Svrchní část boty je z jednoho kusu prodyšného a lehkého materiálu Flyknit. Díky různé hustotě vláken je bota pevnější tam, kde je to potřeba, jako u paty a na nártu. 

Odpružení a přesně cílená flexibilita podrážky LunarEpic Low Flyknit jsou klíčovým prvkem pro sportovce, který má rád svá kolena. Za designem podrážky stojí mapa s rozložením tlaku na chodidle, která přesně reaguje na potřeby běžce. Laserem vykrojené písty nejsou z tvrdé gumy, ale z tepelně spojené pěny Lunarlon, každý z nich se navíc pohybuje nezávisle na ostatních. Poměr odpružení a tření je tak vyladěn pro naprosto výjimečnou jízdu.

Spojením toho všeho vznikla bota, která se plně přizpůsobí vašemu pohybu a je až neuvěřitelně měkká a zároveň pevná. Ať už běžíte na dlouhou vzdálenost, sprintujete, nebo vyklusáváte po náročném tréninku, zážitek z nových LunarEpic Low Flyknit vám vezme dech a přidá vítr do zad.

Přiďte do své běžecké speciálky Top4Running v Náplavní 1 v  Praze vyzkoušet, zda vám sedí více nízká, nebo vysoká verze této epické boty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.