Speciální akce na vybrané modely Nakupuj
VEŘEJNÉ TESTOVÁNÍ Salomon X Top4Running

VEŘEJNÉ TESTOVÁNÍ Salomon X Top4Running

2. 5. 2024 2 min. čtení

Přijeď si vyzkoušet novinku v kolekci trailové obuvi SALOMON GENESIS a další nové modely SALOMON na traily v Divoké Šárce.

Přijeď si vyzkoušet novinku v kolekci trailové obuvi SALOMON GENESIS a další nové modely SALOMON na traily v Divoké Šárce. Čeká na tebe Salomon ExpoTruck se spoustou testovaček, občerstvení, dárek, sleva 20% na nákup obuvi SALOMON na našem e-shopu Top4Running. Společný výběh povedou zkušení trenéři. A to není všechno... Jeden z vás získá jeden pár nových Salomon Genesis!SALOMON GENESIS

Trailová obuv Salomon Genesis je pohodlná dynamická, hbitá a připravená na dobrodružství. Navržena pro odolnost a maximální přesnost v obtížném terénu. Žádné náročné stoupání není příliš strmé a žádný seběh příliš krkolomný. Díky dynamické podpůrné spodní konstrukci Chassis™ a spolehlivé přilnavosti se do toho můžeš bezpečně pustit. Směs All-Terrain Contagrip®, jedinečný dvoudílný vzor výstupků a zvýšená podrážka zajišťují přizpůsobivou a bezpečnou přilnavost i v náročných situacích a měnícím se terénu. Tkaný svršek Matryx® je odolný proti kamínkům a krveprolití na trailu, dlouhodobě odolný a prodyšný.

Chceš si je otestovat? Zaregistruj se nyní, počet účastníků je limitován! 

Registrace

Místo a datum testováni je 15.5.2024 v 17:30 u hlavního vstupu do kempu Džbán. Těšíme se na tebe!