Speciální akce na vybrané modely Nakupuj

Získej startovné na ADIDAS BĚH PRO OCEÁNY a vyhraj adidas UltraBoost Parley

Adidas ve spolupráci s Top4Running tě zvou na vyjímečnou běžeckou akci. Staň se členem celosvětové komunity Run for the Oceans a podpoř dobrou věc.

Získej startovné na ADIDAS BĚH PRO OCEÁNY a vyhraj adidas UltraBoost Parley

Každou minutu se do oceánů dostane plastový odpad, který by naplnil nákladní auto. A právě recyklovaný odpad z pláží a pobřeží, který byl zachycen ještě před proniknutím do oceánů, je využit na výrobu nové boty adidas UltraBoost Parley.

Za každý uběhnutý kilometr věnuje adidas 1 $ na vzdělávací program Parley Ocean Plastic zaměřený na životní prostředí. Více o celosvětové komunitě Run for the Oceans se dozvíš zde.

ADIDAS BĚH PRO OCEÁNY 27. 6. v Praze od 17:00

Aby ses na tento unikátní běžecký event mohl ZAREGISTROVAT NA www.behprooceany.cz, potřebuješ SPECIÁLNÍ REGISTRAČNÍ KÓD. My ti ho rádi pošleme, stačí když vyplníš a potvrdíš KONTAKTNÍ FORMULÁŘ níže.

Ale pozor, kódů máme jen omezené množštví a REGISTRACI NA BĚH JE NUTNÉ PROVÉST DO čtvrtka 21. 6. 

Tak sprintuj, ať se na akci dostaneš.

Na místě pak budeš mít na výběr ze tří tras: 5 km, 7 km a 9 km. Unikátní zážitek a dárek je připraven pro každého. Kromě běhu na tebe čeká i grilování, kreativní workshop a další aktivity. Vrcholem večera pak bude losování o jeden pár adidas UltraBoost Parley.

Těšíme se na tebe.