Slevy pro členy klubu právě teď Staň se členem
Tempo Run Club na svém pravidelném tempovém výběhu v Nike Air Zoom Tempo NEXT%.

Tempo Run Club na svém pravidelném tempovém výběhu v Nike Air Zoom Tempo NEXT%.

19. 10. 2020 3 min. čtení

Umění Tempo běhu.

Pařížský Tempo Run Club je skupina přátel, které spojuje společná vášeň: běh. A proto taky trénuje jako jedna skupina. Jedna věta, která by je mohla nejlépe definovat, je: Běh je týmový sport. Tempo se dosahuje týmově.

temposa

Nezáleží na tom, jaké jsou povětrnostní podmínky nebo jaký je jejich tréninkový rozvrh. Na tuto tempovou běžeckou dávku se těší každý týden. Je to něco jako rituál. Začínají vždy jako smečka s lehkým tempem. Toto je příležitost popovídat si, být spolu a užít si jízdu úzkými pařížskými uličkami. Pak, když narazí na rovinku podél břehu Seiny, začíná párty, tempo se zvyšuje, peloton se rozprostírá, dokud nedosáhnou svého závodního tempa

Pro tento typ běhu je nejlepší Nike Air Zoom Tempo Next%. Jedná se o lehkou botu, která má odolnou konstrukci a všestrannou trakci a jeschopná přizpůsobit se jakémukoli povrchu. Tempo poskytuje běžcům podobné pocity jako Nike Air Zoom Alphafly NEXT%, ale při každodenním tréninku.

Tento pocit je to, co skupina přesně hledá při tempovém běhu a v praxi si opakuje některé konkrétní situace, se kterými se setkáš během závodů.
Smečka z Tempo Run Club obvykle končí svůj trénink s těžkýma nohama, přesto jsou její členové hrdí na to, že spolu sdíleli skvělý běžecký okamžik s trochou závodního pocitu. Jak už jsme ti říkali na záčátku : Běh je týmový sport. Tempo se dosahuje týmově.

 

Získej své Tempo