END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů -- days --:--:-- Kup teď
ASICS META : Time : Trials

ASICS META : Time : Trials

21. 4. 2022 2 min. čtení

ASICS META : Time : Trials. V hlavní roli rychlost, osobní maxima a Asics METASPEED™ +. 

ASICS oznamuje spuštění

META : Time : Trials

O co jde? Jedná se o vrcholnou událost, která spojí nové převratné produkty a optimální závodní podmínky, aby umožnila sportovcům překonat své osobní rekordy. 

24. dubna 2022 se ve španělském městě Málaga sešli elitní atleti ASICS z celého světa, aby se zúčastnili vysokooktanové série závodů inspirovaných Tour de France. Navzájem se pushují, aby dosáhli svých nejrychlejších časů. 

Hvězdná účast

Více než 80 sportovců včetně populárních britských jmen jako Eilish McColgan, Boniface Kibiwott, Vicoty Chepngeno a Mohamed Katir soutěžili v certifikovaných závodech World Athletics na 5 kilometrů, 10 kilometrů nebo půlmaratonu ve snaze zaběhnout své nejrychlejší časy.

Všechna osobní maxima zaběhnutá na akci byla dosažena ve zcela nových botách METASPEED™ +, které byly poprvé představeny veřejnosti. V návaznosti na průlomový úspěch řady METASPEED™ představené v roce 2021 využil ASICS Institute of Sports Science (ISS) data nashromážděná prostřednictvím elitních sportovců v soutěžích k vylepšení designu produktu a k ještě rychlejším časům.

Vybírej boty značky ASICS a zaběhni si své osobní maximum!

Chci boty ASICS