Speciální akce na vybrané modely Nakupuj
Novinka: ASICS Superblast

Novinka: ASICS Superblast

24. 11. 2022 3 min. čtení

Super lehká a super rychlá: Novinka ASICS Superblast je tady!

Tvá nová tempová bota pro rychlé tréninky a běhy je tady: ASICS Superblast!

Tahle super lehká běžecká bota ti poskytne potřebný komfort, dodá tvým chodidlům ochranu při dlouhých bězích a podpoří tě energií během každého kroku.

ASICS SUPERBLAST

Jaká technologie je použita uvnitř?

Pánská verze boty váží pouhých 239 gramů (US 9). Disponuje celkovou výškou 45,5 mm (výška pod patou je 45,5 mm a výška v přední části chodidla je 37,5 mm). Výsledkem je nejvyšší mezipodešev ze všech běžeckých bot ASICS k dnešnímu dni.

Pohodlné odpružení zajišťuje pěnová technologie FF Blast Turbo. Ve spojení s podrážkou FF Blast Plus se můžeš těšit na měkkou a pohodlnou botu, která podporuje skákací a energický krok a také pomáhá v prevenci před zraněním i při velkém objemu naběhaných kilometrů.

K čemu je model ASICS Superblast určen?

Tato nová běžecká bota je ideální zejména pro dlouhé a rychlé běhy. Ale také pro regenerační trénink a či dobití tvého těla a mysli.

"ASICS Superblast je velmi dobrá tréninková bota, která je podle mého názoru speciálně vyrobena pro dlouhé běhy nebo dokonce rychlé a delší tempo. Také pro regenerační běhy je Superblast skvělým parťákem, hlavně díky úspoře energie."
- Leon Steinkrug / Top4Running Ambassador DE

ASICS Superblast ve srovnání s Novablast a Metaspeed Sky +

Novinka ASICS Superblast je perfektní kombinací ASICS Novablast - rychlé tréninkové boty a Metaspeed Sky + - jako špičkové závodní boty. Nemá karbonovou desku, ale pěna mezipodešve je založena na materiálu FF Blast Turbo, který byl poprvé použit u Metaspeed Sky +. To jí umožňuje kombinovat výhody rychlé závodní boty s odpružením a podporou rychlé tréninkové boty. Tím pádem je vhodná pro dlouhé běhy, tempové běhy a vše mezi tím.

Cena: Získej tyto nové běžecké boty na Top4Running za 5 599 Kč:

Chci ASICS Superblast

Gallery

 


PRODUKTOVÉ NOVINKY