5% extra sleva pro členy klubu právě teď Staň se členem
Harmonogram Mistrovství Evropy 2022 v Mnichově

Harmonogram Mistrovství Evropy 2022 v Mnichově

6. 8. 2022 13 min. čtení

Konečně je to tady! Mistrovství Evropy v Mnichově je za dveřmi a my jsme ti shrnuli kompletní harmonogram atletických událostí. Bav se a fandi!

Den 1. - Pondělí 15. srpna 2022

Ranní program

UDÁLOST START  KONEC MÍSTO KONÁNÍ
Vrh koulí mužů, kvalifikace – skupina A/B

10:00

10:39

Olympijský stadion
Muži, desetiboj 100 m – rozběhy

10:05

10:20

Olympijský stadion
Skok o tyči žen, kvalifikace – skupina A/B

10:25

12:18

Olympijský stadion
Finále ženského maratonu

10:30

13:35

Centrum Mnichova

Běh mužů na 100 m, 1. kolo

10:40

10:57

Olympijský stadion
Muži, desetiboj, skok do dálky – skupina A/B

10:50

11:32

Olympijský stadion
Běh žen na 100 m, 1. kolo

11:05

11:22

Olympijský stadion
Vrh koulí žen, kvalifikace – skupina A/B

11:20

11:59

Olympijský stadion
Finále mužského maratonu

11:30

14:15

Centrum Mnichova

Skok daleký muži, kvalifikace – skupina A/B

12:10

12:55

Olympijský stadion
Muži, desetiboj, vrh koulí – skupina A/B

12:40

13:16

Olympijský stadion
Slavnostní vyhlášení ženského maratonu

14:15

14:21

Odeonsplatz

Slavnostní vyhlášení družstev ženského maratonu

14:21

14:28

Odeonsplatz

Slavnostní vyhlášení mužského maratonu

14:28

14:34

Odeonsplatz

Slavnostní vyhlášení družstev mužského maratonu

14:34

14:41

Odeonsplatz

 

Večerní program

UDÁLOST START KONEC MÍSTO KONÁNÍ
Hod diskem ženy, kvalifikace – skupina A

18:15

18:54

Olympijský stadion
Muži, desetiboj, skok vysoký – skupina A/B

18:30

20:27

Olympijský stadion
Běh mužů na 400 m, 1. kolo

19:00

19:19

Olympijský stadion
Hod diskem ženy, kvalifikace – skupina B

19:25

20:04

Olympijský stadion
Běh žen na 400 m, 1. kolo

19:35

19:54

Olympijský stadion
Trojskok muži, kvalifikace – skupina A/B

20:05

20:50

Olympijský stadion
Běh mužů na 1500 m, 1. kolo

20:15

20:30

Olympijský stadion
Ženy, vrh koulí, finále

20:38

21:43

Olympijský stadion
Muži, vrh koulí, finále

20:58

22:03

Olympijský stadion
Muži, desetiboj 400 m – rozplavby

21:15

21:30

Olympijský stadion

Běh žen na 10 000 m, finále

21:48

22:23

Olympijský stadion
Slavnostní vyhlášení ženského vrhu koulí

22:40

22:46

Gras Steps
Slavnostní vyhlášení mužského vrhu koulí

22:54

23:00

Gras Steps

 

Den 2. - Úterý 16. srpna 2022

Ranní program

UDÁLOST

START

KONEC

MÍSTO KONÁNÍ

Finále závodní chůze mužů na 35 km

08:30

11:30

Centrum Mnichova

Finále závodní chůze žen na 35 km

08:30

11:45

Centrum Mnichova
Muži, desetiboj, 110 m překážek

09:05

09:22

Olympijský stadion
Muži, 110 m překážek, 1. kolo

09:35

09:52

Olympijský stadion
Skok daleký ženy, kvalifikace – skupina A/B

09:50

10:45

Olympijský stadion
Muži, desetiboj, hod diskem – skupina A

09:50

10:26

Olympijský stadion

Běh žen na 1500 m, 1. kolo

10:15

10:32

Olympijský stadion
Muži, desetiboj, hod diskem – skupina B

10:55

11:31

Olympijský stadion

Muži, desetiboj, skok o tyči – skupina A

11:30

13:46

Olympijský stadion
Muži, 3000 m překážek, 1. kolo

11:40

12:06

Olympijský stadion
35 km závodní chůze muži, slavnostní vyhlášení

11:45

11:51

Odeonsplatz

35 km závodní chůze ženy, slavnostní vyhlášení

11:51

11:57

Odeonsplatz

Hod kladivem ženy, kvalifikace – skupina A

12:15

13:00

Olympijský stadion
Běh na 400 m, semifinále muži

12:25

12:42

Olympijský stadion

Muži, desetiboj, skok o tyči – skupina B

12:30

14:46

Olympijský stadion
Běh na 400 m, semifinále ženy

13:00

13:17

Olympijský stadion
Hod kladivem ženy, kvalifikace – skupina B

13:30

14:15

Olympijský stadion

 

Večerní program

UDÁLOST

START

KONEC

MÍSTO KONÁNÍ

Skok vysoký muži, kvalifikace – skupina A/B

18:35

20:21

Olympijský stadion
Muži, desetiboj, hod oštěpem – skupina A

18:40

19:16

Olympijský stadion
Muži, desetiboj, hod oštěpem – skupina B

19:40

20:16

Olympijský stadion

Běh na 100 m, semifinále muži

20:05

20:20

Olympijský stadion
Muži, skok do dálky, finále

20:27

21:52

Olympijský stadion
Běh na 100 m, semifinále ženy

20:35

20:50

Olympijský stadion

Hod diskem ženy, finále

21:02

22:12

Olympijský stadion
Běh na 5000 m, finále muži

21:08

21:23

Olympijský stadion
Desetiboj mužů na 1500 m

21:35

21:40

Olympijský stadion
Běh na 100 m, finále muži

22:15

22:16

Olympijský stadion
Běh na 100 m, finále ženy

22:25

22:26

Olympijský stadion
Ženy, běh na 10 000 m, slavnostní vyhlášení

22:36

22:42

Gras Steps
Muži, běh na 5000 m, slavnostní vyhlášení

22:42

22:48

Gras Steps
Muži, skok do dálky, slavnostní vyhlášení

22:48

22:54

Gras Steps

 

Den 3. - Středa 17. srpna 2022

Ranní program

UDÁLOST

START

KONEC

MÍSTO KONÁNÍ

Hod kladivem muži, kvalifikace – skupina A

09:35

10:20

Olympijský stadion
Sedmiboj žen, 100 m překážek – rozběhy

10:30

10:47

Olympijský stadion
Hod kladivem muži, kvalifikace – skupina A

10:50

11:35

Olympijský stadion
Muži, 400 m překážek, 1. kolo

11:05

11:20

Olympijský stadion
Ženy, sedmiboj, skok vysoký – skupina A/B

11:35

13:27

Olympijský stadion

Ženy, 400 m překážek, 1. kolo

11:40

11:55

Olympijský stadion
Hod diskem muži, kvalifikace – skupina A

12:20

13:05

Olympijský stadion
Trojskok žen, kvalifikace – skupina A/B

12:35

13:27

Olympijský stadion
Hod diskem muži, kvalifikace – skupina B

13:35

14:20

Olympijský stadion

 

Večerní program

UDÁLOST

START

KONEC

MÍSTO KONÁNÍ

Hod diskem ženy, slavnostní vyhlášení

19:05

19:11

Gras Steps
Muži, běh na 100 m, slavnostní vyhlášení

19:15

19:21

Gras Steps
Ženy, běh na 100 m, slavnostní vyhlášení

19:28

19:34

Gras Steps
Desetiboj mužů, slavnostní vyhlášení

19:38

19:44

Gras Steps
Ženský sedmiboj, vrh koulí – skupina A/B

19:54

20:30

Olympijský stadion
Skok o tyči ženy, finále

20:00

22:06

Olympijský stadion
Trojskok muži, finále

20:15

21:40

Olympijský stadion
Běh na 110 m překážek, semifinále muži

20:30

20:55

Olympijský stadion
Hod kladivem, finále ženy

21:05

22:15

Olympijský stadion
Sedmiboj ženy, běh na 200 m – rozběhy

21:10

21:25

Olympijský stadion

Běh na 400 m, finále muži

21:43

21:44

Olympijský stadion
Běh na 400 m, finále ženy

22:02

22:03

Olympijský stadion
Muži, 110 m překážek, finále

22:22

22:23

Olympijský stadion
Trojskok muži, slavnostní vyhlášení

22:40

22:46

Gras Steps

Muži, běh na 400 m, slavnostní vyhlášení

22:50

22:56

Gras Steps

 

Den 4. - Čtvrtek 18. srpna 2022

Ranní program

UDÁLOST

START

KONEC

MÍSTO KONÁNÍ

Hod oštěpem ženy, kvalifikace – skupina A

09:00

09:45

Olympijský stadion
3000 m překážkový běh ženy, 1. kolo

09:20

09:47

Olympijský stadion
Ženy, sedmiboj, skok do dálky – skupina A/B

09:25

10:07

Olympijský stadion
Běh na 800 m, muži, 1. kolo

10:10

10:33

Olympijský stadion
Hod oštěpem ženy, kvalifikace – skupina B

10:15

11:00

Olympijský stadion
Běh na 800 m, ženy, 1. kolo

10:45

11:08

Olympijský stadion
Skok o tyči muži, kvalifikace – skupina A/B

10:50

12:43

Olympijský stadion
Běh na 400 m překážek, semifinále muži

11:25

11:42

Olympijský stadion
Ženy, sedmiboj, hod oštěpem – skupina A

11:36

12:18

Olympijský stadion
Běh na 400 m překážek, semifinále ženy

11:55

12:12

Olympijský stadion
Běh na 200 m, muži, 1. kolo

12:30

12:47

Olympijský stadion
Ženy, sedmiboj, hod oštěpem – skupina B

12:48

13:30

Olympijský stadion
Běh na 200 m, ženy, 1. kolo

13:05

13:22

Olympijský stadion

 

Večerní program

UDÁLOST

START

KONEC

MÍSTO KONÁNÍ

Běh na 400 m, ženy, slavnostní vyhlášení

19:20

19:26

Gras Steps 

Skok o tyči, ženy, slavnostní vyhlášení

19:30

19:36

Gras Steps

Hod kladivem, ženy, slavnostní vyhlášení

19:40

19:46

Gras Steps
Běh na 110 m překážek, muži, slavnostní vyhlášení

19:50

19:56

Gras Steps
Skoku vysoký, finále muži

20:05

21:57

Olympijský stadion
Hod kladivem, finále muži

20:10

21:20

Olympijský stadion

Běh na 200 m, semifinále muži

20:13

20:30

Olympijský stadion
Běh na 200 m, semifinále ženy

20:37

20:54

Olympijský stadion

Skok daleký, finále ženy

20:58

22:23

Olympijský stadion
Běh na 1500 m, finále muži

21:05

21:09

Olympijský stadion
Běh na 5000 m, finále ženy

21:25

21:42

Olympijský stadion
Sedmiboj ženy 800 m

21:55

22:08

Olympijský stadion
Muži, běh na 1500 m, slavnostní vyhlášení

22:40

22:46

Gras Steps
Hod kladivem muži, slavnostní vyhlášení

22:46

22:52

Gras Steps

Ženy, běh na 5000 m, slavnostní vyhlášení

22:52

22:58

Gras Steps

 

Den 5. - Pátek 19. srpna 2022

Ranní program

UDÁLOST

START

KONEC

MÍSTO KONÁNÍ

Muži, štafeta 4 x 100 m, 1. kolo

10:00

10:11

Olympijský stadion
Hod oštěpem muži, kvalifikace – skupina A

10:00

10:45

Olympijský stadion
Skok vysoký ženy, kvalifikace – skupina A/B

10:05

11:51

Olympijský stadion
Ženy, štafeta 4 x 100 m, 1. kolo

10:25

10:36

Olympijský stadion
Běh na 800 m, semifinále ženy

10:50

10:59

Olympijský stadion

Muži, štafeta 4 x 400 m, 1. kolo

11:10

11:24

Olympijský stadion
Hod oštěpem muži, kvalifikace – skupina B

11:15

12:00

Olympijský stadion
Ženy, štafeta 4 x 400 m, 1. kolo

11:40

11:55

Olympijský stadion

 

Večerní program

UDÁLOST

START

KONEC

MÍSTO KONÁNÍ

Muži, skok vysoký, slavnostní vyhlášení

19:35

19:41

Gras Steps

Sedmiboj ženy, slavnostní vyhlášení

19:45

19:51

Gras Steps

Skok daleký, ženy, slavnostní vyhlášení

19:55

20:01

Gras Steps

Hod diskem, muži, finále

20:20

21:35

Olympijský stadion
Běh na 800 m, semifinále muži

20:27

20:36

Olympijský stadion
Běh na 1500 m, finále ženy

20:45

20:49

Olympijský stadion

Trojskok, ženy, finále

20:55

22:15

Olympijský stadion
3000 m překážkový běh muži, finále

21:00

21:09

Olympijský stadion
Běh na 200 m, finále muži

21:20

21:21

Olympijský stadion

Běh na 400 m překážek, finále ženy

21:45

21:46

Olympijský stadion
Běh na 400 m překážek, finále muži

22:00

22:01

Olympijský stadion
Běh na 200 m, finále ženy

22:22

22:23

Olympijský stadion
Ženy, běh na 1500 m, slavnostní vyhlášení

22:36

22:42

Gras Steps
Muži, překážkový běh na 3000 m, slavnostní vyhlášení

22:42

22:48

Gras Steps
page5image2794356272

Muži, běh na 200 m, slavnostní vyhlášení

22:48

22:54

Gras Steps
Ženy, běh na 400 m překážek, slavnostní vyhlášení

22:54

23:00

Gras Steps

 

Den 6. - Sobota 20. srpna 2022

Ranní program

UDÁLOST

START

KONEC

MÍSTO KONÁNÍ

Závodní chůze 20 km, finále muži

08:30

10:00

Centrum Mnichova

Závodní chůze 20 km, finále ženy

10:15

11:55

Centrum Mnichova
Závodní chůze 20 km, muži, slavnostní vyhlášení

12:00

12:06

Odeonsplatz

Závodní chůze 20 km, ženy, slavnostní vyhlášení

12:06

12:12

Odeonsplatz

 

Večerní program

UDÁLOST

START

KONEC

MÍSTO KONÁNÍ
Hod diskem mužů, slavnostní vyhlášení

19:15

19:21

Gras Steps

Trojskok žen, slavnostní vyhlášení

19:25

19:31

Gras Steps

Běh mužů na 400m překážek, slavnostní vyhlášení

19:35

19:41

Gras Steps

Běh žen na 200 m, slavnostní vyhlášení

19:45

19:51

Gras Steps

Skok o tyči, finále muži

20:05

22:11

Olympijský stadion

Běh na 800m, finále ženy

20:15

20:17

Olympijský stadion

Hod oštěpem, finále ženy

20:25

21:35

Olympijský stadion
Běh na 100 m překážek, ženy, 1. kolo

20:43

21:00

Olympijský stadion
Finále štafety mužů na 4 x 400 m

21:15

21:18

Olympijský stadion
Finále štafety žen na 4 x 400 m

21:45

21:49

Olympijský stadion
3000 m překážkový běh ženy, finále

22:13

22:23

Olympijský stadion
Běh na 800m, ženy, slavnostní vyhlášení

22:36

22:42

Gras Steps
Štafeta mužů na 4 x 400 m, slavnostní vyhlášení

22:42

22:49

Gras Steps 

Hod oštěpem ženy, slavnostní vyhlášení

22:49

22:55

Gras Steps 
Štafeta žen na 4 x 400 m, slavnostní vyhlášení

22:55

23:02

Gras Steps

 

Den 7. - Neděle 21. srpna 2022

Večerní program

UDÁLOST

START

KONEC

MÍSTO KONÁNÍ

Skok o tyči, muži, slavnostní vyhlášení

18:40

18:46

Gras Steps

Překážkový běh na 3000 m, ženy, slavnostní vyhlášení

18:50

18:56

Gras Steps

Skok vysoký, finále ženy

19:05

20:57

Olympijský stadion
Běh na 100 m překážek, semifinále ženy

19:10

19:27

Olympijský stadion

Běh na 800 m, finále muži

19:40

19:42

Olympijský stadion

Hod oštěpem, finále muži

19:50

21:00

Olympijský stadion
Běh na 10 000 m, finále muži

20:00

20:30

Olympijský stadion
Běh na 100 m překážek, finále ženy

20:45

20:46

Olympijský stadion
Finále štafety mužů na 4 x 100 m

21:12

21:13

Olympijský stadion
Finále štafety žen na 4 x 100 m

21:22

21:23

Olympijský stadion
Běh na 800 m, muži, slavnostní vyhlášení

21:40

21:46

Gras Steps
Běh na 10 000 m, muži, slavnostní vyhlášení

21:50

21:56

Gras Steps
Běh na 100 m překážek, ženy, slavnostní vyhlášení

22:00

22:06

Gras Steps

Skok vysoký, ženy, slavnostní vyhlášení

22:10

22:16

Gras Steps

Hod oštěpem, muži, slavnostní vyhlášení

22:20

22:26

Gras Steps
Štafeta mužů na 4 x 100 m, slavnostní vyhlášení

22:30

22:37

Gras Steps
Štafeta žen na 4 x 100 m, slavnostní vyhlášení

22:40

22:47

Gras Steps

 

Pořiď si svůj dokonalý pár treter v našem obchodě Top4Running!

Chci nové tretry!